Ana Sayfa | MAGAZİN

Gönül Yazar Çıldırdı

Gönül Yazar

Türk sanat müziğinin `Taş Bebek lakaplı sesini kızdırdılar. 80ine merdiven dayayan Gönül Yazar, Nişantaşında bir mekanda eğlendi

Sanatçının arkadaşları, DJ’den bir Gönül Yazar şarkısı çalmasını rica etti. Olumsuz yanıt gelince deliye dönen Taş Bebek, “Benim şarkılarım Paris’in en büyük gece kulüplerinde bile çalındı” diyerek, mekânı apar topar terk etti. Alkolü fazla kaçıran Gönül Yazar, fotoğraflarını çeken gazetecilere dil çıkardı.


Yemek Tarifleri

Özcan Deniz filmi için çareyi sosyal medyada buldu

Şarkıcı Yönetmen Özcan Deniz, son filmi Sevimli Tehlike gişede umduğu kadar izlenmeyince twitterda filme gelen övgüleri retweet yapmaya başladı.

Hülya Avşar'dan MHP'ye sert yanıt

Hülya Avşar'ın askeri darbe döneminde idam edilen ülkücü Mustafa Pehlivanoğlu’nun hayatının anlatıldığı ’Veda Mektubu-Ankara Yazı’ filminde rol alacağı haberin üzerine MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, sert yorumlarda bulunmuştu. Bunun üzerine Hülya Avşar'dan cevap geldi.

Pelin Öztekin, Hülya Avşar'a önemli açıklamalarda bulundu

Ekranların sevilen ve son günlerin çok konuşulan isimlerinden olan Pelin Öztekin, TV7 ekranlarında yayınlanan Hülya Avşar'ın programında çok önemli açıklamalarda bulundu