Ana Sayfa | MAGAZİN

İşte Benim Stilim All Star'a 27 Kasım Cuma gecesi kim veda etti

işte benim stilim

TV 8 ekranlarının fenomen yarışma programı İşte Benim Stilim All Star'da dün gece bir isim daha yarışmaya veda etti

Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez ve sunucusu Öykü Serter ile  “İşte Benim Stilim All star Eleme Gecesi dün akşam ekrana geldi. Ekranların en çok tartışılan Yarışmalarından biri olan İşte Benim Stilim All Star'da kıyasıya rekabetin yaşandığı eleme gecesinde en düşük oy olarak potaya kalan isimler İşte Benim Stilim'de kalma mücadelesi verirken, elenme riski olmayan yarışmacılar büyük ödülün sahibi olmak için kıyasıya yarıştı. Bu haftanın Eleme adayları Sima Şerafettinova ve  Neda Poursaeid oldu.

27 Kasım eleme gecesi bu hafta yarışmada kim elendi sorusunun yanıtı verdi. İşte Benim Stilim yarışmacıları konsepti siyah-beyaz olan gecede jüriden iyi puanlar almak için podyuma çıktı. Haftanın birincisi olan isim Ayşenur Balcı oldu. Balcı 10 bin liralık para ödülünü kazandı. Bu hafta en düşük oyu alarak yarışmaya veda eden isim ise Neda Poursaeid oldu.

Eleme gecesinde jürinin önüne Sima Şerafettinova ve Neda Poursaeid çıktı. Her iki yarışmacı da bu hafta başında All star ekibine katılmıştı. İşte Benim Stilim All Star jürisi oylama sonunda elenen ismi belirledi. İşte jürin oyları;

Nur Yerlitaş 'Neda' elensin dedi.
Kemal Doğulu her iki yarışmacıyı da beğenmediğini belirterek Neda adını verdi.
İvana Sert de Neda ismini elenmek üzere söyledi.
Uğurkan Erez ise 'hiç birinizi beğenmedim ikinizi de elerdim' diyerek Neda adını verdi.

NEDA POURSAEİD KİMDİR?
İşte Benim Stilim All Star yarışmacılarından olan Neda Poursaeid yarışmaya İran'dan katıldı. Azeri asıllı olan Neda Poursaeid 4 aydır da İstanbul'da yaşıyor. Bu sebepten Neda'nın Türkçesi tam olarak iyi değil. 26 yaşındaki güzel en büyük hedefi oyuncu olabilmek. Neda yarışmaya katılma amacı olarak kendini Türkiye'de tanıtmak olarak açıklıyor. Uzun yıllardır sporla uğraştığını söyleyen Neda fiziğine güvenmesinin yanı sıra fitnes eğitmenliği yaptığını belirtiyor.

Oyunculuk eğitimi alacağını belirten güzel yarışmacı bir ajansa kayıt olmak istediğini söylüyor. Neda ayrıca kickbox yapıyor ve basketbolla uzun süre ilgilendiğini belirtiyor.
 
Neda Poursaeid yarışmaya yabancı olarak katılanlar arasında en çok dikkat çeken olmak istediğini de her fırsatta dile getiriyor. Güzelliği konusunda hep olumlu görüşler aldığını belirten Neda bu haftaki elenen isim oldu.

İŞTE BENİM STİLİM'DE GEÇEN HAFTA KİM ELENDİ?
İşte Benim Stilim All Star'da finale doğru adım adım yol alınırken geçen hafta yarışmadan elenen isim Sinem Umaş olmuştu.


Vatanım Sensin dizisi ne zaman başlayacak, ilk bölüm fragmanı izle

Kanal D'de ekrana gelecek olan Vatanım Sensin adlı dizinin ne zaman başlayacağı merak konusu oldu

Brad Pitt oğlunun 'görüşmek istemiyorum' kararıyla sarsıldı

Dünyaca ünlü yıldız Brad Pitt, oğlu Maddox'un boşanma sonrası annesi Angelina Jolie ile birlikte kalmak istediği öğrenildi

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığından Aleyna Tilki'ye uyarı

'Cevapsız Çınlama' adlı şarkı ile müzik dünyasına hızlı bir giriş yapan 16 yaşındaki Aleyna Tilki'nin ailesine Aile Bakanlığı'ndan uyarı geldi