Ana Sayfa | MAGAZİN

4'üncü ‘Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri' sahiplerine ulaştı

4'üncü ‘Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri'

4'üncü ‘Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri' düzenlenen tören ile sahiplerini buldu. Ünlü isimlerin katılığı gecede radyo severlerden en çok oyu alan radyolar ve programcılar, ödüllerine kavuştu

Fatih Belediyesi tarafından organize edilen 4'üncü Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri Zorlu Center Performans Sanat Merkezi'nde birçok ünlü ismin katıldığı ödül töreni ile sahiplerini buldu. Ünlü isimlerin ve radyocuların büyük ilgi gösterdiği gecenin müzik direktörlüğünü Behzat Gerçeker üstlendi. Geceye, Gülben Ergen, Halil Sezai, Gökhan Türkmen, Mustafa Ceceli, Burcu Güneş, Zara, Kubat, Ferhat Göçer, Hayko Cepkin gibi biçrok ünlü isim katıldı. Görsel ve sahne şovlarıyla gecede sahne alan İrem Derici'nin yanı sıra Ozan Doğulu, Gülden Mutlu ve Bahadır'ın üçlü düetleri salondakileri coşturdu. Gecede ayrıca Ferhat Göçer, Emre Kaya, Gripin ve Grup 27'nin solisti Birol Namoğlu, Zara ve Kubat gibi ünlü isimler de sahneye çıkarak unutulmaz parçalarını seslendirdi. Gecede radyoseverlerden en çok oyu alan radyolar ve programcılar, ödüllerine kavuştu.

Gecede oyuncu ve komedyen Ceyhun Yılmaz sunuculuğu ile izleyicilerden büyük beğeni toplarken, sahneye ödül vermek için çıkan Hayko Cepkin de esprileri ile ödül törenine renk kattı.

"OY SAYISI 3 MİLYON 500 BİNİ GEÇTİ"

Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri'nin 4'üncüsünü düzenlediklerini belirten Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, "Ödül törenini geçen yıllar ile mukayese ettiğimiz zaman katılım açısından ve yarışmadan dolayı oy kullanma sayısına baktığımız zaman inanılmaz güzel bir teveccüh var. Bu programı gerçekleştirmemizin iki önemli nedeni var. İlki radyocuların bilinmesini hakikaten arzu ediyoruz. Sihirli kutulardaki sesin sahiplerinin görülmesini istiyoruz. Hayatımızın her anında onlarla birlikteyiz. İkincisi bu vesile ile kültür sanat hayatımıza bir katkıda bulunulsun istiyoruz. Ülkenin her yerinden katılımın olması son derece önemli. İlk defa rekor bir düzeyde katılım olarak oy sayısı 3 milyon 500 bini geçti. Neredeyse ulusal bir çalışma oldu" şeklinde konuştu.

"BUGÜN BENDEN HABER ALDILAR"

Törene ödül vermek için çağrıldığını ifade eden Hayko Cepkin 11 senedir şarkılarını yayınlamayan radyolara esprili bir dil ile sitem ederek, "Bugün benden haber aldılar, benimle daha iyi tanıştılar" dedi. Cepkin, kendi müziğini dinlemeyen gençlere serzenişte bulunarak, "Dıptıstan vazgeçin artık biraz etrafınıza bakın" dedi.

4'üncü Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri töreninde kazananlar şu şekilde;

Sihirli Mikrofon Onur Ödülü: Okan Bayülgen

Sihirli Mikrofon Gelecek Vaat Eden Radyo Programcısı Ödülü: Uğur Bozdağ, Doğancan Özadlı

Sihirli Mikrofon Özel Ödülü: Afrikalı Ali, Bedirhan Gökçe, Geveze Show

Yılın En İyi Ulusal Radyosu: Power Türk

Yılın En İyi Yerel Radyosu: TRT İstanbul Kent Radyo

Yılın En İyi Pop Müzik Radyosu: Kral Pop

Yılın En İyi Yabancı Müzik Radyosu: Number 1 FM

Yılın En İyi Slow Müzik Radyosu: Slow Türk

Yılın En İyi Halk Müziği Radyosu: Medya FM

Yılın En İyi Üniversite Radyosu: Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Radyosu

Yılın En İyi Arabesk Radyosu: Aşk FM Ankara

Yılın En İyi Talk (Konuşan) Radyosu: Alem FM

Yılın En İyi Haber Radyosu: A Haber Radyo

Yılın En İyi Spor Radyosu: Radyo Spor

Yılın En İyi Tematik Radyosu: Moral FM

Yılın En İyi Dijital Radyo Portalı: karnaval.com

Yılın En İyi İnternet Radyosu:Radyo İstanbul Ajansı

Yılın En İyi Radyo Show Programı: Gazoz Ağacı - Cem Arslan

Yılın En İyi Radyo Programı: Aragaz - Pascal Nouma & Kadir Çöpdemir - Metro FM

Yılın En İyi Radyo Konuk Programı: Yasemin Şefik - Best FM

Yılın En İyi Şiir Edebiyat Programı: Gölge - Talha Bora Öge - Radyo 7

Yılın En İyi Yerel Radyo Programı: Baydamar Ersin - Radyo 2000

Survivor Nagihan'ın bu halini görenler şok oluyor

Eşinden boşanan Survivor Nagihan, oyunculuğa soyundu. Tekirdağ'daki çekimlerde 'evde kalmış kız' rolünü oynayan sporcu, Kafam rahat huzurum yerinde, şu an için bir sıkıntım yok herhangi bir kimseden bir beklentim de yok. Şu an için çok mutluyum' dedi.

Sinem Kobal hamile olduğu için mi ekranlara çıkmıyor

Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile geçtiğimiz yıl evlenen Sinem Kobal'ın çocuk yapma düşüncesi nedeniyle ekranlara ara verdiği iddia ediliyordu ancak ünlü oyuncunun Londra ve Türkiye'de oyunculuğunu geliştirerek dizi projesinde yer alacağı açıklandı

Ece Erken'i komşusu dolandırdı Haram zıkkım olsun

Ünlü sunucu Ece Erken, dolandırıldığını sosyal medya hesabından açıklayarak, ""Size benden bir tavsiye... Üst komşunuz da olsa, tanıdık da olsa eğer bir mimara evinizi emanet ediyorsanız, bütçeniz belli bile olsa ortada mailleşmeniz bile olsa mimarın yanındaki çalışanlar bile şahit olsa, evi teslim ettikten sonra hele ki ünlüyseniz sizden 2, pardon 3 katı isteyebilir. " şeklinde takipçilerini uyardı