Ana Sayfa | MAGAZİN

KORAY AVCI LONDRA KONSERİ MAYIS’IN İLK HAFTASI


Bahar bayramı bahar coşkusu. İşte konser zamanı. İngiltere’de bahar konserleri arka arkaya müzkseverlerle başlıyor. Londra’da konser deyince son 10 yıla damgasını vuran Diva Event müthiş bir isimle mayıs ayının ilk haftası sizleri müziğe doyuracak.

Avrupa Magazin/Londra-Bahar bayramı bahar coşkusu. İşte konser zamanı. İngiltere’de bahar konserleri arka arkaya müzkseverlerle başlıyor. Londra’da konser deyince son 10 yıla damgasını vuran Diva Event müthiş bir isimle mayıs ayının ilk haftası sizleri müziğe doyuracak. 

 

 

KORAY AVCI RÜZGARI LONDRA’DA

 

Türkiye’de, son dönemlerde en flaş en beğenilen sarkıcı olarak gündemden düşmeyen Koray Avcı, Londra’da oalcak. 8 ve 9 mayıs 2016 Pazar ve Pazartesi günleri 2 gün üst üste Londralı haranlarıyla buluşacak olan Koray Avcı, Güney Londra’ki dünyaca ünlü sanatçıların konser verdiği O2 Indigo konser salonunda Londra’ya merhaba diyecek.

 

 

BİLET SATIŞ NOKTALARI

 

Kuzey Londra’da Dalston’da Limonata Café, Stoke Newington  ve Haringey’deki Right Holidays şubeleri, TFC Şubeleri, Tottenham Fios Cash&Carry, Dalston Stone Cave, Haringey Rakkas, Islington’da Memlaz Restaurant, Haringey’de Mezzo café’de bilet alabilirsiniz.

Koray Avcı konserinin ana sponsorları Doğtas ve Memlaz Restaurantları  ile Harley Street’te bulunan Türk Florence Nightingel Hastaneleri. Ayrıntılı bilgi hattı için tel: 07547417863Online satış için:  www.axs.com

 

 

8 mayıs biletler bitti sadece 9 mayıs

 

Ünlü şarkıcı Koray Avcı’ya Londra’da yoğun ilgi var. Organiztör İsmail Doğuş, Avrupa Gazetesi’ne bir açıklama yaptı. Doğuş açıklamasında şunları söyledş: “ Koray Avcı konserimize gösterilen yoğun ilgiden memnunuz. Konserimizin 8 mayıstaki biletleri tamemn tükendi. Londralı hayranlarını üzmemek için 9 mayısa da bir konser ayarladık. Yerler için acele ederseniz mağduriyet yaşamazsınız. Şimdilik sadece 9 maıs için biletlerimiz var. Acele etmenizde fayda var” 

 

KORAY AVCI VİDEO İZLE

 

 

Right Holidays

 

Koray Avcı konserinin tüm ulaşımını Right Holidays sağlıyor. Geçen ay Kuzey Londra’da Haringey bölgesinde yeni şube açılışı yapan Right Holidays, Diva Event’in ana ulaşım sponsoru. 

 

Yer O2 indigo Peninsula Square London SE10 0DX

Saat; 6.30 Kapı Açılış

Bilgi hattı 07547417863

Online satış www.axs.com

BİLETLER £30-£40-£50 


Esnaf İlber Ortaylı'ya böyle kafa tuttu sosyal medyada paylaşım rekorları kırdı

Ünlü tarihçi İlber Ortaylı'ya video çekerek meydan okuyan esnaf, sosyal medyada alay konusu oldu.

Ağaoğlu'nun kızına ikinci düğün bu sefer sadece "Ağaoğlu" olanlar davet edildi

Koray Kırcal ile evlenen Ağaoğlu'nun kızı Sena'ya ikinci düğün yapılacak. İstanbul Çırağan Otel'de yaptığı düğünün benzerini Uludağ'daki otelinde yapmayı planlayan Ali Ağaoğlu. düğüne "Ağaoğlu" soyadını taşıyan 1500 kişi katılacağını söyledi.

Recep İvedik 5 izleyicisinden tam not aldı Gökbakar sevincini böyle paylaştı

Şahan Gökbakar, izlenme rekorları kıran Recep İvedik serisinin son filmi için Instagram hesabından izleyicilerine teşekkür etti.