Ana Sayfa | MAGAZİN

Survivor’da dün dokunulmazlık oyununu kim kazandı, işte elemeye kalan yarışmacılar

survivor

Survivor’da 16 Mayıs Pazartesi akşamı ikinci dokunulmazlık oyununu da ünlüler kazandı. Bu nedenle elemeye gönüllüler takımından 3 yarışmacı çıktı

Survivor'da bu akşam dokunulmazlık oyunu oynandı. Geçtiğimiz akşam oynanan oyunu kaybeden gönüllüler takımı bu akşam ikinci dokunulmazlık oyununu da kaybederek 3 ismi eleme potasına koymak zorunda kaldı, İlk oylamada ünlüler takımı Gizem Kerimoğlu'nun ismini yazarak ada konseyinde eleme adaylığında ilk ismi belirlemişlerdi. Survivor bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Gizem Memiç'te Serkay'ın adını vererek gönüllüler takımında ikinci adayı belirlemiş oldu. Dün  akşam oynanan oyunun ardından gönüllüler Damla'nın adını yazarak 3. adayıda belirlediler. Şimdi gözler SMS oylarının sonuçlarında.. 

SURVİVOR GÖNÜLLÜLER’DE ELEMEYE KALAN 3 YARIŞMACI

Pazartesi akşamı yayınlanan bölümde ise bu haftanın 2. dokunulmazlık oyununu yine ünlüler takımı kazandı ve bu hafta gönüllülerden bir ismin gitmesi kesinleşti. Yapılan ada konseyinde Damla’ya 3 oy, Efecan’a 2 oy ve İbrahim’e 1 oy çıktı. Böylece Gizem Kerimoğlu, Sertaç’la birlikte Damla 3. eleme adayı oldu. Yapılan sms oylamasında bu üç isim arasında en faz oyu alan isim Survivor’a veda edecek. Survivor’dan giden isim Salı akşamı yayınlanacak bölümde belli olacak


Erhan Çelik, Gülben Ergen'den neden boşanmak istediğini açıkladı

Erhan Çelik ile Gülben Ergen tek celsede boşandı. Boşanma kararını Erhan Çelik böyle anlattı.

Alişan'ın o davranışı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı çok kızdıracak

360 TV kanalında Çağla Şikel ile program sunan Alişan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a verdiği "6 ay içinde" evlenme sözünü tutamayınca programa katılan roman şarkıcıdan evlilik duası istedi.

Cristiano Ronaldo, eski sevgilisinin hamileliğini tebrik etti

Yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo, 5 yıllık eski sevgilisi model Irina Shayk'ın hamile olduğunu öğrenir öğrenmez tebrik mesajı gönderdi.