Ana Sayfa | MAGAZİN

Survivor’da dün dokunulmazlık oyununu kim kazandı, işte elemeye kalan yarışmacılar

survivor

Survivor’da 16 Mayıs Pazartesi akşamı ikinci dokunulmazlık oyununu da ünlüler kazandı. Bu nedenle elemeye gönüllüler takımından 3 yarışmacı çıktı

Survivor'da bu akşam dokunulmazlık oyunu oynandı. Geçtiğimiz akşam oynanan oyunu kaybeden gönüllüler takımı bu akşam ikinci dokunulmazlık oyununu da kaybederek 3 ismi eleme potasına koymak zorunda kaldı, İlk oylamada ünlüler takımı Gizem Kerimoğlu'nun ismini yazarak ada konseyinde eleme adaylığında ilk ismi belirlemişlerdi. Survivor bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Gizem Memiç'te Serkay'ın adını vererek gönüllüler takımında ikinci adayı belirlemiş oldu. Dün  akşam oynanan oyunun ardından gönüllüler Damla'nın adını yazarak 3. adayıda belirlediler. Şimdi gözler SMS oylarının sonuçlarında.. 

SURVİVOR GÖNÜLLÜLER’DE ELEMEYE KALAN 3 YARIŞMACI

Pazartesi akşamı yayınlanan bölümde ise bu haftanın 2. dokunulmazlık oyununu yine ünlüler takımı kazandı ve bu hafta gönüllülerden bir ismin gitmesi kesinleşti. Yapılan ada konseyinde Damla’ya 3 oy, Efecan’a 2 oy ve İbrahim’e 1 oy çıktı. Böylece Gizem Kerimoğlu, Sertaç’la birlikte Damla 3. eleme adayı oldu. Yapılan sms oylamasında bu üç isim arasında en faz oyu alan isim Survivor’a veda edecek. Survivor’dan giden isim Salı akşamı yayınlanacak bölümde belli olacak


ABD'li oyuncu Lindsay Lohan'a havaalanında başörtü engeli hedef alındım

ABD'li ünlü oyuncu Lindsay Lohan, Heathrow Havaalanı'nda başörtülü olduğu gerekçeyle durdurulup iki kez arandığını ve bunun çok korkutucu olduğunu açıkladı.

Ünlü oyuncu Leyla Tuğutlu ilk kez sevgilisiyle objektiflere yakalandı

İstanbul'da sevgilisi Ceyhun Engin ile Zorlu AVM'de dolaşan Leyla Lydia Tuğutlu fotoğraflarının çekildiğini fark edince açıklamada bulundu.

Ünlü yıldızın çıplak New York manzaralı fotoğrafı takipçilerinden tam not aldı

Sevgilisiyle tatil yapan Kelly Brook, sosyal medya hesabından Big Apple mazarasıyla çekilmiş çıplak fotoğrafını paylaştı.