Ana Sayfa | MAGAZİN

Yavuz Bingöl hayatını beyaz perdeye taşıyacak


Ünlü şarkıcı Yavuz Bingöl, 'Yılın son konseri' dediği gecede gazetecilere konuştu. "Biraz kalbe dokunan henüz içeriği tam kesinleşmeyen bir proje" üzerinde çalıştığını söyleyen Bingöl, kendi hikayesiyle ilgili olduğunu söyledi.

Konser salonunu dolduran konuklarının eşliğinde türkülerini seslendiren Yavuz Bingöl, "Biraz kalbe dokunan henüz içeriği tam kesinleşmeyen bir proje" üzerinde çalıştığını söyledi. Kendisini izleyen gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü türkücü, senaryosu üzerinde çalıştıkları bir sinema filmi olduğunu ve Haziran 2017'de 'motor' diyeceklerini belirtti. Başta bir sinema projesinin de senaryo aşamasında olduğunu vurgulayan Bingöl, "Biraz kendi hikayem olacak" dedi. İstanbul’da intihar teşebbüsünden bulunan bir kişiyi kurtarmasıyla ilgili soruya ise Yavuz Bingöl, “Sete giderken gördüm. O genç benim hayranım çıktı. Cep telefonunda benim türkülerim varmış. Biraz sohbet ettik. ‘Ne sıkıntın var ise çözerim’ dedim. O da durumunun iyi olduğunu başka bir olayın olduğunu söyledi. Polis arkadaşlar işlerini çok iyi yaptılar. Ben ayrıldıktan sonra arkadaşı indirmişler. Tekrar görüşmek isterim o gençle" yanıtını verdi.


Karısının göbeğini öpmüştü Serdar Ortaç'ın eşi hamile mi

Serdar Ortaç'ın eşi Chloe'nin paylaşımı herkesi meraklandırdı. Serdar Otaç'ın çocuk istemesi üzerine tartışan çiftin bebeklerinin olup olmayacağı ise merak konusu.

Yıldız futbolcu Quaresma'nın galibiyet pozunu beğendi

Real Madrid'in başarılı futbolcusu Cristiano Ronaldo Ricardo Quaresma'nın Galatasaray maçının sonundaki sosyal medya hesabından paylaştığı galibiyet pozunu beğendi.

Dilber Ay ağlamaktan şarkısını söyleyemedi

Eşiyle katıldığı bir programda yeni şarkısını söylemeye çalışan Dilber Ay, gözyaşlarına hakim olamadı.