Ana Sayfa | MAGAZİN

Yavuz Bingöl hayatını beyaz perdeye taşıyacak


Ünlü şarkıcı Yavuz Bingöl, 'Yılın son konseri' dediği gecede gazetecilere konuştu. "Biraz kalbe dokunan henüz içeriği tam kesinleşmeyen bir proje" üzerinde çalıştığını söyleyen Bingöl, kendi hikayesiyle ilgili olduğunu söyledi.

Konser salonunu dolduran konuklarının eşliğinde türkülerini seslendiren Yavuz Bingöl, "Biraz kalbe dokunan henüz içeriği tam kesinleşmeyen bir proje" üzerinde çalıştığını söyledi. Kendisini izleyen gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü türkücü, senaryosu üzerinde çalıştıkları bir sinema filmi olduğunu ve Haziran 2017'de 'motor' diyeceklerini belirtti. Başta bir sinema projesinin de senaryo aşamasında olduğunu vurgulayan Bingöl, "Biraz kendi hikayem olacak" dedi. İstanbul’da intihar teşebbüsünden bulunan bir kişiyi kurtarmasıyla ilgili soruya ise Yavuz Bingöl, “Sete giderken gördüm. O genç benim hayranım çıktı. Cep telefonunda benim türkülerim varmış. Biraz sohbet ettik. ‘Ne sıkıntın var ise çözerim’ dedim. O da durumunun iyi olduğunu başka bir olayın olduğunu söyledi. Polis arkadaşlar işlerini çok iyi yaptılar. Ben ayrıldıktan sonra arkadaşı indirmişler. Tekrar görüşmek isterim o gençle" yanıtını verdi.


Aleyna Tilki için sürpriz doğum günü partisi

Son dönemlerin en çok konuşulan genç şarkıcısı Aleyna Tilki 17 yaşına bastı

Survivor'da dün akşam eleme olmadı işte nedeni

Ekranların sevilen yarışma programı Survivor'da dün akşam yapılması gereken eleme yapılmadı. Sunucu Acun Ilıcalı bunun nedenini açıkladı

David Beckham'ın o halini görenler şok oluyor

Yakışıklı eski futbolcu David Beckham, yeni bir filmde rol alacak