Ana Sayfa | MAGAZİN

Yavuz Bingöl hayatını beyaz perdeye taşıyacak


Ünlü şarkıcı Yavuz Bingöl, 'Yılın son konseri' dediği gecede gazetecilere konuştu. "Biraz kalbe dokunan henüz içeriği tam kesinleşmeyen bir proje" üzerinde çalıştığını söyleyen Bingöl, kendi hikayesiyle ilgili olduğunu söyledi.

Konser salonunu dolduran konuklarının eşliğinde türkülerini seslendiren Yavuz Bingöl, "Biraz kalbe dokunan henüz içeriği tam kesinleşmeyen bir proje" üzerinde çalıştığını söyledi. Kendisini izleyen gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü türkücü, senaryosu üzerinde çalıştıkları bir sinema filmi olduğunu ve Haziran 2017'de 'motor' diyeceklerini belirtti. Başta bir sinema projesinin de senaryo aşamasında olduğunu vurgulayan Bingöl, "Biraz kendi hikayem olacak" dedi. İstanbul’da intihar teşebbüsünden bulunan bir kişiyi kurtarmasıyla ilgili soruya ise Yavuz Bingöl, “Sete giderken gördüm. O genç benim hayranım çıktı. Cep telefonunda benim türkülerim varmış. Biraz sohbet ettik. ‘Ne sıkıntın var ise çözerim’ dedim. O da durumunun iyi olduğunu başka bir olayın olduğunu söyledi. Polis arkadaşlar işlerini çok iyi yaptılar. Ben ayrıldıktan sonra arkadaşı indirmişler. Tekrar görüşmek isterim o gençle" yanıtını verdi.

Neslihan Atagül eşinin baş harfini bakın neresine yazdırdı

Ünlü oyuncu Neslihan Atagül geçen yazdan bu yana evli olduğu eşi Kadir Doğulu'nun baş harfini ağzının içine dövme yaptırdı

Diva eski sevgilisiyle yeniden aşk yaşıyor

Ünlü şarkıcı Bülent Ersoy, eski sevgilisi ve modacısı Semih Doğruer ile yeniden birlikte

Yaşam koçu Sibel Üresin'i bu soru çok şaşırttı

Bir TV kanalında program yapan Sibel Üresin, telefon bağlantısı kuran izleyicisinin sorusuna ne diyeceğini bilemedi