Ana Sayfa | MAGAZİN

Yavuz Bingöl hayatını beyaz perdeye taşıyacak


Ünlü şarkıcı Yavuz Bingöl, 'Yılın son konseri' dediği gecede gazetecilere konuştu. "Biraz kalbe dokunan henüz içeriği tam kesinleşmeyen bir proje" üzerinde çalıştığını söyleyen Bingöl, kendi hikayesiyle ilgili olduğunu söyledi.

Konser salonunu dolduran konuklarının eşliğinde türkülerini seslendiren Yavuz Bingöl, "Biraz kalbe dokunan henüz içeriği tam kesinleşmeyen bir proje" üzerinde çalıştığını söyledi. Kendisini izleyen gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü türkücü, senaryosu üzerinde çalıştıkları bir sinema filmi olduğunu ve Haziran 2017'de 'motor' diyeceklerini belirtti. Başta bir sinema projesinin de senaryo aşamasında olduğunu vurgulayan Bingöl, "Biraz kendi hikayem olacak" dedi. İstanbul’da intihar teşebbüsünden bulunan bir kişiyi kurtarmasıyla ilgili soruya ise Yavuz Bingöl, “Sete giderken gördüm. O genç benim hayranım çıktı. Cep telefonunda benim türkülerim varmış. Biraz sohbet ettik. ‘Ne sıkıntın var ise çözerim’ dedim. O da durumunun iyi olduğunu başka bir olayın olduğunu söyledi. Polis arkadaşlar işlerini çok iyi yaptılar. Ben ayrıldıktan sonra arkadaşı indirmişler. Tekrar görüşmek isterim o gençle" yanıtını verdi.


Aleyna Tilki hakkında çıkan haberler karşısında suskunluğunu bozdu

Son dönemlerin en çok konuşulan ismi Aleyna Tilki, hakkında çıkan haberlere ateş püskürdü

Angelina Jolie'nin bu hali hayranlarını çok üzdü

Brad Pitt ile boşanma sürecinde kilo vermeye başlayan Angelina Jolie 34 kiloya kadar düştü.

Gupse Özay'dan şok açıklama, "Barış'ın hayranları yüzünden ev değiştirdik"

Görümce filminin senaristi ve başrol oyuncularından Gupse Özay, sevgilisi Barış Arduç'u kıskanmadığını ancak hayranları yüzünden ev değiştirdiklerini itiraf etti.