Ana Sayfa | MAGAZİN

Cinsiyet değiştirdi, evlenme teklifi aldı


Cinsiyet değiştirme operasyonu sonrası kadın olan Selin Ciğerci, sahneye çıktığı gece kulübünde evlenme teklifi aldı. DJ sevgilisi Akın Türkmen ile hayatını birleştirme kararı alan Ciğerci, teklif karşısında gözyaşlarını tutamadı.

DJ Akın Türkmen’le aşk yaşayan Selin Ciğerci, önceki akşam sahneye çıktığı gece kulübünde sevgilisinden evlilik teklifi aldı. Sosyal medya paylaşımları ile fenomen haline gelen Ciğerci, evlilik teklifi alınca gözyaşlarını tutamadı. O anların videosunu Snapchat ve Instagram hesabından paylaşan Ciğerci, paylaşımının altına, "Ablan güzel adam sever. Evleniyorum ben. Hayatımın en güzel, en sürprizli gecesiydi" notunu düştü.Fenomen olmaya başladığı andan itibaren 'Bir evlilik teklifi etmedin öküz' şeklinde videoları Instagram ve Snapchat hesabından paylaşan Ciğerci sonunda büyük bir sabırla beklediği o güne ulaştı. Ciğerci, sevgilisinin evlilik teklifi sonrası gözyaşlarına boğuldu. O anların videosunu paylaşan Selin Ciğerci, paylaşımının altına 'Evleniyorum ben. Hayatımın en güzel süprizli gecesiydi...' notunu düştü. Evlilik teklifi sonrası sevgilisinin ailesiyle birlikte çorbacıya giden Ciğerci bir esprili paylaşımda daha bulundu: "Geçen hafta buraya geldiğimde 'Ezogelin' bile gelin oldu ben olamadım demiştim. İşte şimdi ben de gelin oluyorum Ezogelin" diyerek mutluluğunu dile getirdi.


Survivor 2017 yarışmacısı Berna Keklikler kimdir

Survivor 2017 yarışmasının dikkat çeken isimlerinden Berna Keklikler yarışmada gösterdiği performansla bir çok kişinin beğendiği yarışmacı arasında yer alıyor

Survivor'dan elenen Yiğit İzik'ten eşiyle ilgili yorumlara sert çıkış

'Survivor 2017' yarışmasına veda eden Yiğit İzik, eşi hakkında yapılan yorumlara sert tepki gösterdi

Ivana Sert'in son paylaşımı sosyal medyayı salladı

Ünlü modacı Ivana Sert, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla adeta yürek hoplattı