Ana Sayfa | MAGAZİN

Meryem Uzerli hayallerine kavuştu


Altın Kelebek Ödülleri'ne konuşması ve gülmesiyle damgasını vuran Meryem Uzerli'nin hayali gerçek oldu.

Altın Kelebek ödül törenine damga vuran isimlerden olan Meryem Uzerli, 'onunla tanışmak en büyük 3 hayalimden birisi' dediği Tarkan ile fotoğrafını paylaştı. Altın Kelebek ödül törenine katılan ve En İyi Erkek Oyuncu Ödülü'nü teslim eden kişi olan Meryem Uzerli, etkinlikte buluştuğu Tarkan ile hasret giderdi. Instagram'da yanak yanağa paylaştığı fotoğrafının altına kalpler ile dolu ifadeler yerleştirerek hayranlığını belirtti.Meryem Uzerli, daha önceden verdiği bir röportajda 'üç büyük hayalim' var demiş ve hayallerini şöyle sıralamıştı: "İlki Tarkan'la tanışmak, diğeri bir Walt Disney animasyonunda Kayıp Balık Nemo gibi bir karakteri seslendirmek ve kendime ait maskara markamı piyasaya sürmek.Bu açıklamalara kayıtsız kalmayan Tarkan, 'Meryem Uzerli ile bir projede yer alır mısın?' sorusuna 'neden olmasın' cevabını vermişti. Ünlü oyuncu, Tarkan ile ilgili düşüncelerini ise şöyle açıklamıştı: "Almanya'da Tarkan başka bir şey. Benim genç kızlığım onun şarkılarını dinleyerek geçti ve spiritüel biri olduğunu düşünüyorum. Çok seviyorum Tarkan'ı. Bir klibinde oynamayı çok isterdim." 


Aşk dedikodularını yalanlamışlardı doğum gününü birlikte kutladılar

Hakan Sabancı ile görüntülenen Hadise, aşk iddialarını yalanlamıştı. Ancak dün akşam acı Sabancı'nın Kanlıca'daki yalısında düzenlenen bir partiyle doğum gününü kutlayan Hakan Sabancı'nın çok özel misafiri Hadise'ydi.

Kıvanç Tatlıtuğ'dan eşine gönderme İnşallah baba olurum

Eşi Başak Dizer ile birinci yıl dönümlerini kutlamak için arkadaşlarıyla birlikte buluşan Kıvanç Tatlıtuğ baba olma isteğinden bahsetti.

Ünlü şarkıcı Akalın'ın Mehmetçik paylaşımı takdir topladı

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, Mehmetçik Vakfı'na yardımda bulununca teşekkür plaketi aldı. Plaketin resmini Ben yetim maaşıyla devletimin gücüyle büyümüşüm, esas ben teşekkür ederim" notuyla paylaştı.