Ana Sayfa | MAGAZİN

Şöhreti bırakıp karavana yerleşti


Ünlü oyuncu Atilla Saral, şanı şöhreti İstanbul'da bırakıp Kuzey Ege'ye yerleşti. Karavanda kalmaya başlayacak olan Saral, taşınmazlarını satıp Asos'ta yeni bir hayata başladı.

Atilla Saral, 53 yaşında şöhreti, lüksü, İstanbul'u bıraktı ve Asos'ta bir karavana yerleşti.Manken-oyuncu Atilla Saral 35 yıllık kariyerinin ardından radikal bir karar verdi. Uzun süredir oturduğu İstanbul- Kemerburgaz'daki lüks villasını ve cipini sattı."Her şeye sıfırdan başlıyorum. Şöhretli hayatı bırakıyorum" diyerek Kuzey Ege'ye taşındı. Asos-Küçükkuyu yolu üzerinde arazi alan Atilla Saral 20 metrekarelik karavanda yaşamaya başladı. Misafirleri için de 15 metrakarelik konteyneri odaya dönüştürdü.Sevgilisi İnci Türkay ise İstanbul'daki işlerinden vakit bulduğunda soluğu Atilla Saral'ın yanında alıyor. 


Jennifer Lopez'in bu pozu hayranlarının yüreklerini hoplattı

Ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, makyaj odasında çekilmiş bir fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınladı.

Çiğdem Batur'dan şok açıklama Her gün 20 kez evlenme teklifi alıyorum

Kurtlar Vadisi'nde oynayan başarılı oyuncu Çiğdem Batur gazeteye verdiği röportajda özel hayatıyla ilgili de açıklamalarda bulundu.

Şahan Gökbakar'dan Cem Yılmaz'a 'Recep İvedik'li gönderme

Şahan Gökbakar Recep İvedik serisiyle yakaladığı başarı üzerine sosyal medyada bir paylaşımda bulundu. Gönderisinde yazanlar ise, Cem Yılmaz'a meydan okuduğunu düşündüren cinstendi.