Ana Sayfa | MAGAZİN

Cüneyt Arkın'ın oğlunun sözleri törende büyük alkış topladı


Altın Kelebek Ödülleri'nde "En iyi komedi dizisi" olarak seçilen Kiralık Aşk'ın ödülünü teslim etmek için Cüneyt Arkın sahneye çıktı. Arkın'ın oğlu Polat Cüreklibatır, "Bu zamanda onun gibi Atatürkçü, aydın insanlara ihtiyaç var. Biz onlar sayesinde ayakta duruyoruz" şeklinde konuştu.

Altın Kelebek Ödülleri, Zorlu Center'da düzenlenen bir törenle sahiplerini buldu.Usta aktör Cüneyt Arkın yılın en iyi komedi dizisi seçilen Kiralık Aşk dizisine ödülünü teslim etmek için sahneye geldi.Sahnede Kaan Polat Cüreklibatır da babası Cüneyt Arkın'ın yanında yer aldı. Cüneyt Arkın geçmişte film sahnelerinde yaptığı sıçrayışların geride kaldığını artık yürümek için bile oğlundan destek aldığını söyledi. Arkın'ın sözleri salonda duygu dolu anlara neden oldu. Bunun üzerine lafa giren Kaan Polat Cüreklibatır 'Hayır. Aslında tam tersi. Bu zamanda onun gibi Atatürkçü, aydın insanlara ihtiyaç var. Biz onlar sayesinde ayakta duruyoruz' dedi.Cüneyt Arkın, yaptığı konuşma ile de büyük bir alkış topladı. Önceki yıllarda düzenlenen ödül törenlerine ilişkin anılarını paylaşan Arkın, salonda hoş bir hava estirdi. Usta oyuncunun Altın Kelebek Ödül gecesine katılması sosyal medyada da geniş bir yer buldu. Kullanıcılar Cüneyt Arkın'ı görmekten büyük mutluluk duyduğunu dile getirdi. Barış Arduç ödülünü almak için sahneye geldiğinde Arkın'ın elini öptü. Genç oyuncunun bu hareketi salondan büyük alkış aldı.


Kainat güzeli Tansu Sıla Çakır Türkiye'yi Filipinler'de temsil edecek

Türkiye'nin ikinci güzeli seçilen Tansu Sıla Çakır, 29 Ocak'ta düzenlenecek olan Kainat Güzellik Yarışması'na katılacak.

Recep İvedik 5 filmine tepkiler sürüyor

Recep İvedik 5 fragmanının yayınlanmasıyla başlayan tepkilere Güreş Federasyonu da eklendi

Birce Akalay'dan boşanan Sarp Levendoğlu'ndan şaşırtan hamle

3 yıl önce evlenen Birce Akalay ile Sarp Levendoğlu geçtiğimiz günlerde boşanmışlardı. Sosyal medya hesaplarından birbirini silen ve boşanma sürecinde hiç konuşmayan Akalay ve Levendoğlu yepyeni bir gelişme yaşadı.