Ana Sayfa | MAGAZİN

Cüneyt Arkın'ın oğlunun sözleri törende büyük alkış topladı


Altın Kelebek Ödülleri'nde "En iyi komedi dizisi" olarak seçilen Kiralık Aşk'ın ödülünü teslim etmek için Cüneyt Arkın sahneye çıktı. Arkın'ın oğlu Polat Cüreklibatır, "Bu zamanda onun gibi Atatürkçü, aydın insanlara ihtiyaç var. Biz onlar sayesinde ayakta duruyoruz" şeklinde konuştu.

Altın Kelebek Ödülleri, Zorlu Center'da düzenlenen bir törenle sahiplerini buldu.Usta aktör Cüneyt Arkın yılın en iyi komedi dizisi seçilen Kiralık Aşk dizisine ödülünü teslim etmek için sahneye geldi.Sahnede Kaan Polat Cüreklibatır da babası Cüneyt Arkın'ın yanında yer aldı. Cüneyt Arkın geçmişte film sahnelerinde yaptığı sıçrayışların geride kaldığını artık yürümek için bile oğlundan destek aldığını söyledi. Arkın'ın sözleri salonda duygu dolu anlara neden oldu. Bunun üzerine lafa giren Kaan Polat Cüreklibatır 'Hayır. Aslında tam tersi. Bu zamanda onun gibi Atatürkçü, aydın insanlara ihtiyaç var. Biz onlar sayesinde ayakta duruyoruz' dedi.Cüneyt Arkın, yaptığı konuşma ile de büyük bir alkış topladı. Önceki yıllarda düzenlenen ödül törenlerine ilişkin anılarını paylaşan Arkın, salonda hoş bir hava estirdi. Usta oyuncunun Altın Kelebek Ödül gecesine katılması sosyal medyada da geniş bir yer buldu. Kullanıcılar Cüneyt Arkın'ı görmekten büyük mutluluk duyduğunu dile getirdi. Barış Arduç ödülünü almak için sahneye geldiğinde Arkın'ın elini öptü. Genç oyuncunun bu hareketi salondan büyük alkış aldı.


Onur Akay açıkladı ünlü modacı kalp krizi geçirdi

Onur Akay'ın yaptığı açıklamaya göre ünlü modacı Muammer Ketenci kalp krizi geçirerek ameliyata alındı

İlker Kaleli ve Beren Saat sürpriz bir projeyle geliyor

Güzel oyuncu Beren Saat ve başarılı oyuncu İlker Kaleli, son iddiaya göre ‘Kürk Mantolu Madonna’ adlı kitabın film uyarlamasında başrol oynayacak

Aleyna Tilki için sürpriz doğum günü partisi

Son dönemlerin en çok konuşulan genç şarkıcısı Aleyna Tilki 17 yaşına bastı