Ana Sayfa | MAGAZİN

Khloe Kardashian bu haliyle hayranlarını üzdü


Khloe Kardashian kilo vermeye devam ediyor. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Kardashian, hayranlarını üzmüşe benziyor.

Khloe Kardashian olağanüstü kilo verme macerasını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşıyor. Ünlü televizyon yıldızının bu serüveni, Instagram hesabından paylaştığı son selfie sonrasında 58.5 milyon takipçisi arasında endişeye yol açtı. Khloe'nin belinin aşırı inceldiğini gözlemleyen takipçileri, yazdıkları yorumlarla kaygılarını satırlara döktü. 32 yaşındaki ünlü yıldız, özel bir antrenör eşliğinde incelttiği belini aynadan selfie çekerek Instagram hesabından paylaştı. Khloe'nin aynanın karşısında diz çökmüş, profilden çektiği pozunu kimi takipçileri 'rahatsız edici' olarak nitelerken kimi takipçileri de incelmiş fiziğine methiyeler düzdü.


Ağaoğlu'nun kızına ikinci düğün bu sefer sadece "Ağaoğlu" olanlar davet edildi

Koray Kırcal ile evlenen Ağaoğlu'nun kızı Sena'ya ikinci düğün yapılacak. İstanbul Çırağan Otel'de yaptığı düğünün benzerini Uludağ'daki otelinde yapmayı planlayan Ali Ağaoğlu. düğüne "Ağaoğlu" soyadını taşıyan 1500 kişi katılacağını söyledi.

Recep İvedik 5 izleyicisinden tam not aldı Gökbakar sevincini böyle paylaştı

Şahan Gökbakar, izlenme rekorları kıran Recep İvedik serisinin son filmi için Instagram hesabından izleyicilerine teşekkür etti.

10 parmağında 10 marifet Türkan Şoray damada onay verdi

Türkan Şoray'ın Cihan Ünal'dan olan kızı Yağmur Ünal, dizi oyuncusu ve manken Mert Öcal ile evlenmek istediğini açıkladı. Bu duruma Şoray'ın da olumlu baktığı söyleniyor.