Ana Sayfa | MAGAZİN

Khloe Kardashian bu haliyle hayranlarını üzdü


Khloe Kardashian kilo vermeye devam ediyor. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Kardashian, hayranlarını üzmüşe benziyor.

Khloe Kardashian olağanüstü kilo verme macerasını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşıyor. Ünlü televizyon yıldızının bu serüveni, Instagram hesabından paylaştığı son selfie sonrasında 58.5 milyon takipçisi arasında endişeye yol açtı. Khloe'nin belinin aşırı inceldiğini gözlemleyen takipçileri, yazdıkları yorumlarla kaygılarını satırlara döktü. 32 yaşındaki ünlü yıldız, özel bir antrenör eşliğinde incelttiği belini aynadan selfie çekerek Instagram hesabından paylaştı. Khloe'nin aynanın karşısında diz çökmüş, profilden çektiği pozunu kimi takipçileri 'rahatsız edici' olarak nitelerken kimi takipçileri de incelmiş fiziğine methiyeler düzdü.


Kainat güzeli Tansu Sıla Çakır Türkiye'yi Filipinler'de temsil edecek

Türkiye'nin ikinci güzeli seçilen Tansu Sıla Çakır, 29 Ocak'ta düzenlenecek olan Kainat Güzellik Yarışması'na katılacak.

Recep İvedik 5 filmine tepkiler sürüyor

Recep İvedik 5 fragmanının yayınlanmasıyla başlayan tepkilere Güreş Federasyonu da eklendi

Birce Akalay'dan boşanan Sarp Levendoğlu'ndan şaşırtan hamle

3 yıl önce evlenen Birce Akalay ile Sarp Levendoğlu geçtiğimiz günlerde boşanmışlardı. Sosyal medya hesaplarından birbirini silen ve boşanma sürecinde hiç konuşmayan Akalay ve Levendoğlu yepyeni bir gelişme yaşadı.