Ana Sayfa | MAGAZİN

Komedyen Cem Yılmaz'ın o paylaşımı "Bu kadar da olmaz" dedirtti


Cem Yılmaz'ın instagram hesabından paylaştığı fotoğraf ortalığı karıştırdı. Yılmaz'ın kendisini işçi olarak görüp, adeta işçilerle alay eden tarzda bir paylaşımda bulunması "Yok artık" dedirtti.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, son paylaşımıyla bu kadar da olmaz dedirtti. Ülkemizde ve dünyada işçilerin yaşadığı geçim sıkıntısı hemen herkesin malumuyken, ünlü komedyen adeta işçilerle alay edercesine bir paylaşımda bulundu.İşçisin sen işçi kal yazan bir tablonun önüne geçen ünlü komedyen Cem Yılmaz, çektiği fotoğrafı, "İşimi severim, yerimi bilirim." notuyla Instagram hesabından paylaştı.Yılmaz'ın lüks yaşantısı yüksek geliri bilinirken kendisini işçi olarak görüp, adeta işçilerle alay eden tarzda bir paylaşımda bulunması, "Bu kadar da olmaz!" dedirtti.


Esnaf İlber Ortaylı'ya böyle kafa tuttu sosyal medyada paylaşım rekorları kırdı

Ünlü tarihçi İlber Ortaylı'ya video çekerek meydan okuyan esnaf, sosyal medyada alay konusu oldu.

Ağaoğlu'nun kızına ikinci düğün bu sefer sadece "Ağaoğlu" olanlar davet edildi

Koray Kırcal ile evlenen Ağaoğlu'nun kızı Sena'ya ikinci düğün yapılacak. İstanbul Çırağan Otel'de yaptığı düğünün benzerini Uludağ'daki otelinde yapmayı planlayan Ali Ağaoğlu. düğüne "Ağaoğlu" soyadını taşıyan 1500 kişi katılacağını söyledi.

Recep İvedik 5 izleyicisinden tam not aldı Gökbakar sevincini böyle paylaştı

Şahan Gökbakar, izlenme rekorları kıran Recep İvedik serisinin son filmi için Instagram hesabından izleyicilerine teşekkür etti.