Ana Sayfa | MAGAZİN

İngiltere'de Taksiciydi, O Ses Türkiye'de üst tura çıktı, işte Engin Çağlar

Engin caglar O Ses Turkiye

O ses Türkiye yarışmasında bir üst tura çıkan Engin Çağlar, Londra'da yaşıyor. O Ses Türkiye sahnesine çıkan Engin Çağlar, Doktor şarkısını seslendirdi. Engin Çağlar, sesini beğenen Hadise, Sibel Can ve Murat Boz arasından Sibel Can'ı seçti.

AVRUPA AJANSI (AVA) LONDRA-İngiltere'nin başkenti Londra'dan O Ses Türkiye yarışmasına katılan taksici Engin Çağlar sesiyle beğeni kazanıyor. O ses Türkiye yarışmasında geçen Cumartesi gününün dikkat çekici yarışmacılarındandı. O ses Türkiye yarışmasına Birleşik Krallık ülkelerinden olan İngiltere'den katılan ve minicab denilen taksilerde şoför olarak çalışan Engin Çağlar!a İngiltere'den destek yağıyor. Doktor şarkısını seslendiren Engin Çağlar, Hadise Murat Boz ve Sibel Can'ı döndürmeyi başardı. 10 yıl önce Türkiye'den İngiltere'ye giderek orada yaşamaya başlayan Engin, İngiliz vatandaşıyla evlendiğini, 3 çocuk sahibi olduğunu açıkladı. Boş zamanlarında müzikle uğraştığını, severek şarkı söylediğini ifade eden Engin, tercihini Sibel Can'dan yana kullandı.O Ses Türkiye'de Engin Çağlar'a destek olalım. Haydi Londra... 

 


Jennifer Lopez'in bu pozu hayranlarının yüreklerini hoplattı

Ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, makyaj odasında çekilmiş bir fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınladı.

Çiğdem Batur'dan şok açıklama Her gün 20 kez evlenme teklifi alıyorum

Kurtlar Vadisi'nde oynayan başarılı oyuncu Çiğdem Batur gazeteye verdiği röportajda özel hayatıyla ilgili de açıklamalarda bulundu.

Şahan Gökbakar'dan Cem Yılmaz'a 'Recep İvedik'li gönderme

Şahan Gökbakar Recep İvedik serisiyle yakaladığı başarı üzerine sosyal medyada bir paylaşımda bulundu. Gönderisinde yazanlar ise, Cem Yılmaz'a meydan okuduğunu düşündüren cinstendi.