Ana Sayfa | MAGAZİN

İngiltere'de Taksiciydi, O Ses Türkiye'de üst tura çıktı, işte Engin Çağlar

Engin caglar O Ses Turkiye

O ses Türkiye yarışmasında bir üst tura çıkan Engin Çağlar, Londra'da yaşıyor. O Ses Türkiye sahnesine çıkan Engin Çağlar, Doktor şarkısını seslendirdi. Engin Çağlar, sesini beğenen Hadise, Sibel Can ve Murat Boz arasından Sibel Can'ı seçti.

AVRUPA AJANSI (AVA) LONDRA-İngiltere'nin başkenti Londra'dan O Ses Türkiye yarışmasına katılan taksici Engin Çağlar sesiyle beğeni kazanıyor. O ses Türkiye yarışmasında geçen Cumartesi gününün dikkat çekici yarışmacılarındandı. O ses Türkiye yarışmasına Birleşik Krallık ülkelerinden olan İngiltere'den katılan ve minicab denilen taksilerde şoför olarak çalışan Engin Çağlar!a İngiltere'den destek yağıyor. Doktor şarkısını seslendiren Engin Çağlar, Hadise Murat Boz ve Sibel Can'ı döndürmeyi başardı. 10 yıl önce Türkiye'den İngiltere'ye giderek orada yaşamaya başlayan Engin, İngiliz vatandaşıyla evlendiğini, 3 çocuk sahibi olduğunu açıkladı. Boş zamanlarında müzikle uğraştığını, severek şarkı söylediğini ifade eden Engin, tercihini Sibel Can'dan yana kullandı.O Ses Türkiye'de Engin Çağlar'a destek olalım. Haydi Londra... 

 


Hülya Avşar'dan Acun Ilıcalı hakkında flaş açıklama

Hülya Avşar'ın Star TV'de sunmaya başladığı programın ilk fragmanı yayınlandı. Programın ilk konuğu olan Acun Ilıcalı için Hülya Avşar'ın "Ben senin cebinde hiç para görmedim" demesi şaşırttı.

Chloe Loughnan Serdar Ortaç için silikon taktırdı

Serdar Ortaç'ın eşi Chloe Loughnan göğüslerine silikon taktırmak için operasyon geçirdi.

Öykü Çelik gönlünü kime kaptırdı

Oyuncu Öykü Çelik, iş adamı Serdal Adalı'nın oğlu Serhan Adalı ile aşk yaşadığı iddia ediliyor.