Ana Sayfa | MAGAZİN

Boşanan Serdar Bilgili ile Nazlı Çelik çifti yeniden birlikte


Serdar Bilgili ile Nazlı Çelik 6 ay evli kaldıktan sonra boşanma kararı almıştı. Çiftin tekrar barışıp flört ettikleri objektiflere yansıdı.

Altı ay evli kaldıktan sonra boşanıp geçtiğimiz aylarda tekrar barışan Serdar Bilgili ile Nazlı ÇelikEtiler'de sabah kahvaltısı yaptı. Çift, oturdukları mekandan birlikte çıkarak otoparka kadar yürüdü. Fotoğraflarının çekilmesiyle aralarına mesafe koyarak yürüyen ikiliden gergin olduğu gözlenen Bilgili, gazetecilere sitem etti. Nazlı Çelik ise objektiflere tebessüm etmekle yetindi. Çelik, bu sırada eski eşi Bilgili ile tekrar evlenecekleri şeklindeki çıkan iddialar karşısında sessiz kaldı. İkili, otoparkta vedalaşıp kendi otomobillerine binerek gözden kayboldular.


Esnaf İlber Ortaylı'ya böyle kafa tuttu sosyal medyada paylaşım rekorları kırdı

Ünlü tarihçi İlber Ortaylı'ya video çekerek meydan okuyan esnaf, sosyal medyada alay konusu oldu.

Ağaoğlu'nun kızına ikinci düğün bu sefer sadece "Ağaoğlu" olanlar davet edildi

Koray Kırcal ile evlenen Ağaoğlu'nun kızı Sena'ya ikinci düğün yapılacak. İstanbul Çırağan Otel'de yaptığı düğünün benzerini Uludağ'daki otelinde yapmayı planlayan Ali Ağaoğlu. düğüne "Ağaoğlu" soyadını taşıyan 1500 kişi katılacağını söyledi.

Recep İvedik 5 izleyicisinden tam not aldı Gökbakar sevincini böyle paylaştı

Şahan Gökbakar, izlenme rekorları kıran Recep İvedik serisinin son filmi için Instagram hesabından izleyicilerine teşekkür etti.