Ana Sayfa | MAGAZİN

Boşanan Serdar Bilgili ile Nazlı Çelik çifti yeniden birlikte


Serdar Bilgili ile Nazlı Çelik 6 ay evli kaldıktan sonra boşanma kararı almıştı. Çiftin tekrar barışıp flört ettikleri objektiflere yansıdı.

Altı ay evli kaldıktan sonra boşanıp geçtiğimiz aylarda tekrar barışan Serdar Bilgili ile Nazlı ÇelikEtiler'de sabah kahvaltısı yaptı. Çift, oturdukları mekandan birlikte çıkarak otoparka kadar yürüdü. Fotoğraflarının çekilmesiyle aralarına mesafe koyarak yürüyen ikiliden gergin olduğu gözlenen Bilgili, gazetecilere sitem etti. Nazlı Çelik ise objektiflere tebessüm etmekle yetindi. Çelik, bu sırada eski eşi Bilgili ile tekrar evlenecekleri şeklindeki çıkan iddialar karşısında sessiz kaldı. İkili, otoparkta vedalaşıp kendi otomobillerine binerek gözden kayboldular.


Sinemanın Kral ve Kraliçesi Sinemanın güzelleri belli oldu

Sinemaya yeni yüzler kazandırmayı hedefleyen ve yıllar sonra yeniden düzenlenen 1.Sinema Güzeli Yarışması’nda kral ve kraliçe belli oldu. 20 yaşındaki hukuk fakültesi öğrencisi Dilara Gülsün Meydancı kraliçe seçilirken, 22 yaşındaki Robert Lisesi mezunu Orhan Öztürk ise kral oldu. Yarışmada ilk üç dereceye girenler önemli dizilerde rol alacaklar…

Beşiktaş'ın file bekçisi Fabri ve eşi Londra'daki faciadan ucuz kurtuldu

Beşiktaş'ın kalecisi Fabri 3 günlük iznini eşiyle Londra'da geçirdi. Kaleci ve eşinin terör saldırısı sırasında İstanbul'a uçtukları öğrenildi.

Prova mı yaptı Çağatay Ulusoy kız isteme istedi

Duygu Sarışın ile aşk yaşayan Çağatay Ulusoy arkadaşı Umut Evirgen için kız isteyince hayranlarını yakında evlenecek mi diye meraklandırdı.