Ana Sayfa | MAGAZİN

Demet Şener açıkladı, 'Spor yapmamı ona bağlamayın'

demet şener

İbrahim Kutluay'a boşanma davası açarak gündeme gelen Demet Şener, spor yapmasının boşanma evresinde olmasıyla ilgili olmadığını açıkladı

Spor salonu çıkışı taytı ve spor ayakkabılarıyla objektiflere yansıyan Demet Şener, pilates ve yogayı aksatmadan yaptığını söyledi.Boşanma davası açtıktan sonra kendisini spora verdiği haberlerinin gerçeği yansıtmadığını belirten ünlü model, "Biliyorsunuz yıllardır spor yapıyorum, yeni başlamadım. Bildim bileli pilates ve yoga yapan biriyim. Spor yapmamı başka şeylere yormayın" dedi.Hayli neşeli olduğu görülen Demet Şener, spor sonrası arkadaşlarıyla bir kafede buluşarak kahve keyfi yaptı.


Hadise Hacı Sabancı ile ilgili aşk iddialarına cevap verdi

Forum Kayseri’de imza günü düzenleyen Hadise, Hacı Sabancı ile aşk yaşadığına dair iddialara açıklık getirdi

Demet Akalın tüm sanat camiasını polise moral konseri için çağırdı

Demet Akalın, Reina katliamcının yakalanmasının ardından tüm sanat camiasını harekete geçirmek için sosyal medya hesabından "Dev bir moral konseri yapalım polislerimize herkes gelsin şarkıcılar birer şarkı söylesin" diye çağrıda bulundu.

Burcu Gönder'in hamilelikten sonra aldığı kilolar şok etti

Bülent Emin Parlak ile Burcu Gönder çiftinin 8 ay önce bebekleri dünyaya gelmişti. Gönder, hamilelikte aldığı fazla kilolarıyla dikkatleri üzerine çekti.