Ana Sayfa | MAGAZİN

Nur Yerlitaş, 'Bu hastalık bana Tanrı tarafından verilen bir hediye'

Nur yerlitaş

TV8'de yayınlanan 'İşte Benim Stilim' yarışmasının son bölümüne, ünlü modacı Nur Yerlitaş'ın açıklamaları damgasını vurdu

Yarışmanın jüri üyelerindden Yerlitaş, "Sabah 8'de hastaneye gittim. Küçük bir tedavi oldum. Süslendim, programa geldim. Sabah hastanede ağlıyorum. Bunun üzerine 'Siz çalışamazsınız' dediler. 'Yok, ben gidiyorum' dedim. Hastanedeki doktorlara, hemşirelere, herkese teşekkür ediyorum. Ben hasta değilim. Bu hastalık bana Tanrı tarafından verilen bir hediye. Bu bir mesaj. Kendime daha değer vereceğim. Ben bunu hediye kabul ettim" ifadelerini kullandı.Yerlitaş'ın açıklamaları sonrası araya giren diğer jüri üyesi Kemal Doğulu, kendisinin yaşadığı sağlık sorunlarını ima ederek, "Sert bir şekilde öğrendik" sözleri dikkati çekti.


İşte Arapların yeni Türk gözdesi

Bu yıla iddialı bir başlangıç yapan genç şarkıcı Ender Emek, Arapça alt yazılı son klibiyle Arapların yeni gözdesi oldu.

Arda Turan ile adı aşk iddialarına karışan Didem Soydan sevgilisiyle yakalandı

Geçtiğimiz yıl Barcelona'da oynayan futbolcu Arda Turan ile adı anılan Didem Soydan, yeni sevgilisiyle Karaköy sokaklarında objektiflere yakalandı.

Volkan Demirel'in eşi bakın nerelerden alışveriş yapıyormuş

Mankenlik kariyerini anlatan Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel, "Hâlâ pazara gidiyorum. İlk kez pazara gittiğimde haber olmasına da çok şaşırmıştım. İstanbul trafiğinde araba kullanmaktan gerçekten nefret ediyorum. Okula iki vasıtayla gidebilsem hiç araba kullanmam. Halk otobüsüne bindim. Metro ve metrobüse hâla binerim. Toplu taşımayı seviyorum." dedi.