Ana Sayfa | MAGAZİN

İlhan Mansız'a büyük şok sevgilisini kızı diye haber yaptılar


Zamanının büyük bir kısmını sevgilisi ve kızıyla geçiren eski futbolcu İlhan Mansız 'ın sevgilisini kızı diye servis ettiler.

Eski futbolcu İlhan Mansız, Survivor öncesi vaktinin tamamını kızı ve sevgilisine ayırıyor. Bazı internet sitelerinde 2017 Survivor Ünlüler takımında yer alan eski futbolcu İlhan Mansız'ın sarışın - mavi gözlü bir güzelle fotoğrafları yayınlandı.

SEVGİLİSİNİ KIZI DİYE VERDİLER

Haber "İşte İlhan Mansız'ın kızı" başlığı ile verildi. Ancak söz konusu hanımefendi İlhan Mansız'ın 13 yaşındaki kızı değil, sevgilisi Celina çıktı.

VAKTİNİN TAMAMINI SEVGİLİSİ VE KIZINA AYIRIYOR

Adaya gitmesine sayılı günler kalan Mansız, vaktinin tamamını sevgilisi ve kızı ile geçiriyor. İlhan Mansız, çektiği romantik fotoğrafları da sık sık Instagram sayfasında takipçileri ile paylaşıyor.


Hadise Hacı Sabancı ile ilgili aşk iddialarına cevap verdi

Forum Kayseri’de imza günü düzenleyen Hadise, Hacı Sabancı ile aşk yaşadığına dair iddialara açıklık getirdi

Demet Akalın tüm sanat camiasını polise moral konseri için çağırdı

Demet Akalın, Reina katliamcının yakalanmasının ardından tüm sanat camiasını harekete geçirmek için sosyal medya hesabından "Dev bir moral konseri yapalım polislerimize herkes gelsin şarkıcılar birer şarkı söylesin" diye çağrıda bulundu.

Burcu Gönder'in hamilelikten sonra aldığı kilolar şok etti

Bülent Emin Parlak ile Burcu Gönder çiftinin 8 ay önce bebekleri dünyaya gelmişti. Gönder, hamilelikte aldığı fazla kilolarıyla dikkatleri üzerine çekti.