Ana Sayfa | MAGAZİN

Ünlü kozmetik şirketi reklam filminde bakın hangi ismi oynatacak


Ünlü kozmetik firması Maybelline, yeni ürününü tanıtacağı reklam filminde güzellik danışmanı Manny Guiterrez'i oynatacağını açıkladı.

Maybelline'in reklam yüzü olacak ilk erkek olan Guiterrez seçilmiş olması nedeniyle 'çok onore olduğunu ve heyecanlandığını' söyledi.Guiterrez makyajın 'cinsiyetsiz' olduğuna ve kurallarının da olmadığına inandığını belirtiyor. Guiterrez'e göre, erkekler de kozmetiği kadınlar kadar hak ediyor.

AKIMIN BİR PARÇASI OLARAK KABUL EDİLİYOR

Guiterrez'in Maybelline'in reklam yüzü olarak seçilmesi, kozmetik endüstrisinde gözlenen erkeklere hitap etme akımının bir parçası olarak kabul ediliyor.Söz gelimi, ABD'li kozmetik şirketi Covergirl reklam kampanyaları için James Charles isimli bir erkekle anlaşmıştı. Hatta İtalyan moda devi Giorgio Armani hem kadınlar hem de erkekler için olan bir dudak bakım kremi piyasaya sürmüştü.


İşte Arapların yeni Türk gözdesi

Bu yıla iddialı bir başlangıç yapan genç şarkıcı Ender Emek, Arapça alt yazılı son klibiyle Arapların yeni gözdesi oldu.

Arda Turan ile adı aşk iddialarına karışan Didem Soydan sevgilisiyle yakalandı

Geçtiğimiz yıl Barcelona'da oynayan futbolcu Arda Turan ile adı anılan Didem Soydan, yeni sevgilisiyle Karaköy sokaklarında objektiflere yakalandı.

Volkan Demirel'in eşi bakın nerelerden alışveriş yapıyormuş

Mankenlik kariyerini anlatan Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel, "Hâlâ pazara gidiyorum. İlk kez pazara gittiğimde haber olmasına da çok şaşırmıştım. İstanbul trafiğinde araba kullanmaktan gerçekten nefret ediyorum. Okula iki vasıtayla gidebilsem hiç araba kullanmam. Halk otobüsüne bindim. Metro ve metrobüse hâla binerim. Toplu taşımayı seviyorum." dedi.