Ana Sayfa | MAGAZİN

Aleyna Tilki'den flaş terör açıklaması


Son dönemlerde yıldızı parlayan şarkıcı Aleyna Tilki, "İnsanlar ölmesin diye kalemi elime her alışımda utanıyorum ! Ne basit, ne kadar lüks yaşıyorum! " diye sosyal medyadan paylaşımda bulundu.

Emrah Karaduman’la birlikte çıkardığı ‘Cevapsız Çınlama’ isimli klibiyle 2016’ya damga vuran Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından yaşanan son olaylar hakkında açıklama yaptı.Aleyna Tilki, ülkemizde yaşanan olaylar sitem etti.Sadece izlemekle kaldığını belirten ünlü isim uzunca bir yazıyla açıklamasını yaptı. Aleyna Tilki sosyal medya hesabından şu açıklamada bulundu “İnsanlar ölmesin diye kalemi elime her alışımda utanıyorum ! Ne basit, ne kadar lüks yaşıyorum! Utanıyorum, her şeyi sadece izlemekten. İnsanlık için savaşamayacak kadar küçük oluşumdan. Utanıyorum, her güzelliği katleden, vicdan katillerinden! Bir barış içinde yaşatmadın Dünya!”


Tuttuğu takım şampiyon olursa sunucu iç çamaşırıyla programa çıkacak

"Arsenal şampiyon olursa programa bikini ile çıkacağım" diyen İngiliz yorumcu Gary Winston Lineker'ın sözünü tutup tutmayacağı merak ediliyor.

Restoranda faturayı görünce şok oldu garsonu çağırıp hesap sordu

Üç arkadaşıyla bir restoranda yemek yiyen Yalın, gelen hesabın fazla olmasından dolayı garsonu çağırıp hesap konusunda bilgi aldı.

100 yıllık köşkü gece kulübüne çevirdi

Şarkıcı Hande Yener, Arnavutköy'de 100 yıllık köşkü satın alarak gece kulübüne çevirdi.