Ana Sayfa | MAGAZİN

Aleyna Tilki'den flaş terör açıklaması


Son dönemlerde yıldızı parlayan şarkıcı Aleyna Tilki, "İnsanlar ölmesin diye kalemi elime her alışımda utanıyorum ! Ne basit, ne kadar lüks yaşıyorum! " diye sosyal medyadan paylaşımda bulundu.

Emrah Karaduman’la birlikte çıkardığı ‘Cevapsız Çınlama’ isimli klibiyle 2016’ya damga vuran Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından yaşanan son olaylar hakkında açıklama yaptı.Aleyna Tilki, ülkemizde yaşanan olaylar sitem etti.Sadece izlemekle kaldığını belirten ünlü isim uzunca bir yazıyla açıklamasını yaptı. Aleyna Tilki sosyal medya hesabından şu açıklamada bulundu “İnsanlar ölmesin diye kalemi elime her alışımda utanıyorum ! Ne basit, ne kadar lüks yaşıyorum! Utanıyorum, her şeyi sadece izlemekten. İnsanlık için savaşamayacak kadar küçük oluşumdan. Utanıyorum, her güzelliği katleden, vicdan katillerinden! Bir barış içinde yaşatmadın Dünya!”


Hülya Avşar'dan Acun Ilıcalı hakkında flaş açıklama

Hülya Avşar'ın Star TV'de sunmaya başladığı programın ilk fragmanı yayınlandı. Programın ilk konuğu olan Acun Ilıcalı için Hülya Avşar'ın "Ben senin cebinde hiç para görmedim" demesi şaşırttı.

Chloe Loughnan Serdar Ortaç için silikon taktırdı

Serdar Ortaç'ın eşi Chloe Loughnan göğüslerine silikon taktırmak için operasyon geçirdi.

Öykü Çelik gönlünü kime kaptırdı

Oyuncu Öykü Çelik, iş adamı Serdal Adalı'nın oğlu Serhan Adalı ile aşk yaşadığı iddia ediliyor.