Ana Sayfa | MAGAZİN

Evlilik kararı alan Dilan Çıtak Levent Dörter çifti ayrılıyor mu


İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak ile 1 ay önce evlilik kararı alan Levent Dörter, Nişantaşı'nda seyir halindeki arabada kavga etti. Kavga sonucu Çıtak, arabadan hızla indi.

İbrahim Tatlıses'in yıllar sonra kabul ettiği kızı Dilan Çıtak, kendisi gibi şarkıcı olan 1.5 yıllık sevgilisi Levent Dörter'den sürpriz bir evlilik teklifi almıştı. Sosyal medyadan paylaşılan görüntülerde mutluluğu gözlerinden okunan Dilan Çıtak, bu tekliften 1 ay sonra Levent Dörter ile kavga ederken görüntülendi.

ÖFKEYLE TERK ETTİ

Dilan Çıtak ve Levent Dörter çifti Nişantaşı'nda objektiflere yakalandı. Bir otomobilin içinde seyir halinde olan çiftin tartıştığı görüldü. Birkaç dakika devam eden tartışmanın sonunda Çıtak öfkeyle otomobilden indi, Dörter de son sürat oradan uzaklaştı. Bir süre sakinleşebilmek için kaldırımda bekleyen şarkıcı, daha sonra telefon açıp sevgilisini geri çağırdı. İkilinin Nişantaşı turu da başlamadan bitmiş oldu.


Kıvanç Tatlıtuğ'dan eşine gönderme İnşallah baba olurum

Eşi Başak Dizer ile birinci yıl dönümlerini kutlamak için arkadaşlarıyla birlikte buluşan Kıvanç Tatlıtuğ baba olma isteğinden bahsetti.

Ünlü şarkıcı Akalın'ın Mehmetçik paylaşımı takdir topladı

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, Mehmetçik Vakfı'na yardımda bulununca teşekkür plaketi aldı. Plaketin resmini Ben yetim maaşıyla devletimin gücüyle büyümüşüm, esas ben teşekkür ederim" notuyla paylaştı.

Rus lider Putin milli jimnastikçi ile gizlice evlendi mi

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’le uzun süredir beraber olan Alina Kabayeva’nın parmağındaki alyans evlendiklerine dair iddiaları güçlendirdi