Ana Sayfa | MAGAZİN

Kim Kardashian evinde yaşadığı talihsiz olayı böyle anlattı


Kim Kardashian Paris'teki evinde yaşadığı hırsızlık olayını "Beni sırtımdan vuracaklar… Kaçamayacağım" diye ağlayarak anlattı.

Yeni sezonda yayın hayatına E! TV'de devam edecek 'Keeping Up With The Kardahians' programı için çekilen fragmanda, Kardashian'ın soygunla ilgili sözlerine yer verildi. Yaşadıklarını kız kardeşleri Khloe ve Kourtney'ye anlatan Kim Kardashian, gözyaşları içinde "Beni sırtımdan vuracaklar… Kaçamayacağım… Bu olay aklıma gelince çok üzülüyorum." dedi.

MİLYONLARCA DOLARLIK MÜCEVHERLERİ ÇALINMIŞTI

Kardashian, moda haftasına katılmak için bulunduğu Paris'te kaldığı lüks daireye sabahın erken saatlerinde giren polis kıyafetli kişiler tarafından soyulmuştu. Bağlanarak rehin alınan ve banyoya kilitlenen ünlü yıldızın milyonlarca dolar değerinde mücevherleri çalınmıştı.


Tuttuğu takım şampiyon olursa sunucu iç çamaşırıyla programa çıkacak

"Arsenal şampiyon olursa programa bikini ile çıkacağım" diyen İngiliz yorumcu Gary Winston Lineker'ın sözünü tutup tutmayacağı merak ediliyor.

Restoranda faturayı görünce şok oldu garsonu çağırıp hesap sordu

Üç arkadaşıyla bir restoranda yemek yiyen Yalın, gelen hesabın fazla olmasından dolayı garsonu çağırıp hesap konusunda bilgi aldı.

100 yıllık köşkü gece kulübüne çevirdi

Şarkıcı Hande Yener, Arnavutköy'de 100 yıllık köşkü satın alarak gece kulübüne çevirdi.