Ana Sayfa | MAGAZİN

Kim Kardashian evinde yaşadığı talihsiz olayı böyle anlattı


Kim Kardashian Paris'teki evinde yaşadığı hırsızlık olayını "Beni sırtımdan vuracaklar… Kaçamayacağım" diye ağlayarak anlattı.

Yeni sezonda yayın hayatına E! TV'de devam edecek 'Keeping Up With The Kardahians' programı için çekilen fragmanda, Kardashian'ın soygunla ilgili sözlerine yer verildi. Yaşadıklarını kız kardeşleri Khloe ve Kourtney'ye anlatan Kim Kardashian, gözyaşları içinde "Beni sırtımdan vuracaklar… Kaçamayacağım… Bu olay aklıma gelince çok üzülüyorum." dedi.

MİLYONLARCA DOLARLIK MÜCEVHERLERİ ÇALINMIŞTI

Kardashian, moda haftasına katılmak için bulunduğu Paris'te kaldığı lüks daireye sabahın erken saatlerinde giren polis kıyafetli kişiler tarafından soyulmuştu. Bağlanarak rehin alınan ve banyoya kilitlenen ünlü yıldızın milyonlarca dolar değerinde mücevherleri çalınmıştı.

Spiker Duygu Leloğlu yaptığı hatalarla alay konusu oldu

ATV'nin spor spikeri Duygu Leloğlu basketbol maçı anlatırken yaptığı kelime hatalarıyla rezil oldu

Çağatay Ulusoy dizi final yapar yazmaz beyazperdede olacak

Medcezir ve İçerde dizisiyle ününe ün katan Çağatay Ulusoy hazirandan hemen sonra sürpriz bir yapımla beyazperdede olacak

Demet Akalın'ın o benim şeklinde eşine sarılması sosyal medyada olay oldu

Ünlü şarkıcı Demet Akalın eşinin doğum gününde sarılırken çekilmiş bir fotoğrafı sosyal medyada paylaştıktan sonra takipçileri tarafından tuhaf yorumlar aldı