Ana Sayfa | MAGAZİN

Serdar Ortaç'ın annesi gelinine sert çıktı Oğlumun baba olmak en doğal hakkı


Serdar Ortaç'ın annesi Nesrin Ortaç, oğlunun çocuk istemesine karşılık gelininin ertelemesine sert çıktı.

2014 yılında İrlandalı manken Chloe Loughnan ile evlenen ünlü popçu Serdar Ortaç, çocuk sahibi olmak istediğini defalarca dile getirmişti. "6 yıldır Chloe ile birlikteyim, 2.5 yıldır da evliyiz. İlk günden beri çocuk isteğimi dile getirdim ama o her yıl 'Seneye' diyor" diyerek eşini şikayet etmişti. Son olarak devreye, Serdar Ortaç'ın annesi Nesrin Ortaç girdi.

"SERDAR'I ÇOK ÜZÜYOR"

Posta'nın haberine göre, Nesrin Ortaç gelinine "Oğlum bir ay sonra 47 yaşına giriyor. Baba olmak en doğal hakkı. İşlerini ön planda tutman Serdar'ı da beni de çok üzüyor" diye rest çekti. 2017 senesini artık hedef belirleyen Serdar Ortaç, "2017'de de çocuğum olmazsa biri kız diğeri erkek iki evlatlık alacağım. İnşallah çocuğum olur da evlatlığa gerek kalmaz" ifadelerini kullanmıştı.


Kıvanç Tatlıtuğ'dan eşine gönderme İnşallah baba olurum

Eşi Başak Dizer ile birinci yıl dönümlerini kutlamak için arkadaşlarıyla birlikte buluşan Kıvanç Tatlıtuğ baba olma isteğinden bahsetti.

Ünlü şarkıcı Akalın'ın Mehmetçik paylaşımı takdir topladı

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, Mehmetçik Vakfı'na yardımda bulununca teşekkür plaketi aldı. Plaketin resmini Ben yetim maaşıyla devletimin gücüyle büyümüşüm, esas ben teşekkür ederim" notuyla paylaştı.

Rus lider Putin milli jimnastikçi ile gizlice evlendi mi

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’le uzun süredir beraber olan Alina Kabayeva’nın parmağındaki alyans evlendiklerine dair iddiaları güçlendirdi