Ana Sayfa | MAGAZİN

Birce Akalay'dan boşanma davasıyla ilgili flaş açıklama


Sarp Levendoğlu ile boşanacaklarını duyuran Birce Akalay, eşine bir şans daha verdiği açıklandı.

Boşanmak için avukatlarına vekâlet veren Sarp Levendoğlu-Birce Akalay cephesinde sürpriz gelişmeler yaşanıyor. Güzel oyuncunun evliliğine bir şans daha vermek istediği ve boşanmaktan vazgeçtiği öğrenildi.Daha önce de boşanmanın eşiğinden dönen çiftten Akalay, sosyal medyada eşinin fotoğraflarını ve kolundan ismini sildirmesine rağmen dilekçesini işleme koydurmadı. Boşanma protokolüne de yanaşmayan oyuncunun bu hamlesi Levendoğlu'nu şaşırttı. Konuyla ilgili açıklama yapmayan ikilinin birbirlerine kapıları tamamen kapatmadıkları öğrenildi.Levendoğlu ile aşk iddiaları karşısında sessizliğini koruyan Derya Şensoy'un yakın çevresine "Onların yuvasını ben yıkmadım" diye dert yandığı ortaya çıktı.


Kıvanç Tatlıtuğ'dan eşine gönderme İnşallah baba olurum

Eşi Başak Dizer ile birinci yıl dönümlerini kutlamak için arkadaşlarıyla birlikte buluşan Kıvanç Tatlıtuğ baba olma isteğinden bahsetti.

Ünlü şarkıcı Akalın'ın Mehmetçik paylaşımı takdir topladı

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, Mehmetçik Vakfı'na yardımda bulununca teşekkür plaketi aldı. Plaketin resmini Ben yetim maaşıyla devletimin gücüyle büyümüşüm, esas ben teşekkür ederim" notuyla paylaştı.

Rus lider Putin milli jimnastikçi ile gizlice evlendi mi

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’le uzun süredir beraber olan Alina Kabayeva’nın parmağındaki alyans evlendiklerine dair iddiaları güçlendirdi