Ana Sayfa | MAGAZİN

Vatanım Sensin'de bu akşam neler olacak 11. bölüm fragmanı izle

Vatanım Sensin

Kanal D'nin sevilen dizisi Vatanım Sensin bu akşam yepyeni bölümü ile izleyici karşısına geçecek

Vatanım Sensin dizisi 12 Ocak'ta yeni bölümü ile dizinin takipçileri ile buluşacak. Hilal'in idam cezasının damga vuracağı gelecek bölümde Cevdet'in kararı ne olacak? Azize çocuklarının kurtarılması adına Cevdet'e ne pahasına olursa olsun gerekeni yapmasını söylerken diziye bu akşam dahil olacak Selma Ergeç önemli bir karakteri canlandıracak.

Halkını harekete geçirmek için meydanlarda konuşmalar yapacak "Halide Onbaşı" milleti yeniden milli mücadeleye katılmaya teşvik edecek.

Vatanım Sensin 11. bölüm fragmanı yayınlandı.  Yayınlanan yeni bölüm fragmanında halkı toplayarak konuşma yapan Halide Edip Adıvar karakteri ilk kez gelecek hafta yayınlanacak bölümde dizinin takipçileri ile buluşacak.

YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Diğer dizi yapımcılarının aldığı karara uyan ekip bu hafta dizinin yeni bölümünü yayınlamamaya karar verdi. Perşembe akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam eden dizinin 11. bölümü 12 Ocak günü ekranlarda olacak.

VATANIM SENSİN SON BÖLÜM ÖZETİ

10. bölümde Hilal’in idam cezası ile karşı karşıya kalması Cevdet ve Azize’yi harekete geçirdi. Hilal’in idam edilmemesi için Cevdet’ten yardım isteyen Azize ülkenin geleceği için dua etmeye başlayacak. Herkesin umutsuzluğa kapıldığı esnada halkı yeniden harekete geçirmek için konuşmalar yapacak olan Onbaşı Halide beklenecek.

Cevdet ve Azize’nin son bölümde yakınlaşmasının ardından Azize kendisine verilen görevi vicdanı nedeniyle yerine getirememişti. Doktorun da aynı görevden sorumlu olduğu olduğunun ortaya çıkmasından sonra zehirli iğne ile öldürülen Hasan diziye veda etmişti. Asıl kimliğini ortaya çıkarmamak için Hasan’a kurşun sıkan Cevdet, komutanlarına yaptığı çağrıda Hasan’ın isyan çıkardığını öne sürmüştü.

Öte yandan Hilal, ordu görevlilerine yakalanmış ve idam edilme cezası almıştı. Son günlerini geçirmek üzere olan Hilal’in durumu Vatanım Sensin’in 11. bölümünde belli olacak.


Survivor 2017 yarışmacısı Berna Keklikler kimdir

Survivor 2017 yarışmasının dikkat çeken isimlerinden Berna Keklikler yarışmada gösterdiği performansla bir çok kişinin beğendiği yarışmacı arasında yer alıyor

Survivor'dan elenen Yiğit İzik'ten eşiyle ilgili yorumlara sert çıkış

'Survivor 2017' yarışmasına veda eden Yiğit İzik, eşi hakkında yapılan yorumlara sert tepki gösterdi

Ivana Sert'in son paylaşımı sosyal medyayı salladı

Ünlü modacı Ivana Sert, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla adeta yürek hoplattı