Ana Sayfa | MAGAZİN

Oğuzhan Koç'tan Çok Güzel Albüm

Oğuzhan Koç

'Çok Güzel Hareketler Bunlar' ile yıldızı parlayan, oyuncu ve senarist Oğuzhan Koç, ilk albümü "Ben Hala Rüyada" ile müzikseverlerlebuluşacak.

Oyuncu ve senarist Oğuzhan Koç, ilk albümü "Ben Hala Rüyada" ile müzikseverlerle buluşmak için gün sayıyor. Oğuzhan Koç'un kendi söz ve bestelerinden oluşan 10 şarkısının yer aldığı albüm, Esen Müzik'den Aralık başında piyasaya çıkıyor. Müzik direktörlüğünü ve aranjörlüğünü Alper Erinç'in üstlendiği pop tarzındaki albümün çıkış parçası 'Ayy' , 28 Kasım'da ilk kez radyolarda olacak.


Yemek Tarifleri

Özcan Deniz filmi için çareyi sosyal medyada buldu

Şarkıcı Yönetmen Özcan Deniz, son filmi Sevimli Tehlike gişede umduğu kadar izlenmeyince twitterda filme gelen övgüleri retweet yapmaya başladı.

Hülya Avşar'dan MHP'ye sert yanıt

Hülya Avşar'ın askeri darbe döneminde idam edilen ülkücü Mustafa Pehlivanoğlu’nun hayatının anlatıldığı ’Veda Mektubu-Ankara Yazı’ filminde rol alacağı haberin üzerine MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, sert yorumlarda bulunmuştu. Bunun üzerine Hülya Avşar'dan cevap geldi.

Pelin Öztekin, Hülya Avşar'a önemli açıklamalarda bulundu

Ekranların sevilen ve son günlerin çok konuşulan isimlerinden olan Pelin Öztekin, TV7 ekranlarında yayınlanan Hülya Avşar'ın programında çok önemli açıklamalarda bulundu