Ana Sayfa | MAGAZİN

Burak Özçivit saçlarım dedi o paylaşımıyla hayranlarını meraklandırdı


Yakışıklılığıyla kendine hayran bırakan Burak Özçivit Instagram hesabından yaptığı paylaşımla merak uyandırdı.

Yakışıklılığıyla kızların gözdesi olan ünlü oyuncu Burak Özçivit Instagram hesabından yaptığı paylaşımla hayranlarını meraklandırdı. Saç modeliyle kızların beğenisini toplayan ve bir çok erkek hayranın da örnek aldığı Özçivit, saçlarına odaklanarak çektiği bir selfie'yi Instagram hsabından paylaştı. Buraya kadar her şey normal. Ancak, Özçivit'in paylaşımına eklediği not takipçilerini merak landırmaya yetti de arttı bile. Özçivit, paylaşımına, "Yakında size çok güzel bir surprizim var. Hatta tahmin ettiğinizden daha yakında... Bekleyin #hairselfie" notunu ekledi. Bu not "Acaba, Özçivit'in sürprizi saçlarıyla mı ilgili?" sorusunu akıllara düşürdü.

İşte Özçivit'in o paylaşımı:


Nihat Doğan'dan Hakan Şükür'ü ihraç etmeyen Galatasaray'a sert tepki

Nihat Doğan, FETÖ soruşturmaları kapsamında haklarında yakalama kararı olan Hakan Şükür ve Arif Erdem'i ihraç etmeyen Galatasaray'ı eleştirdi

İzmir marşını yorumlayan Haluk Levent'ten şok açıklama

Sosyal medyada paylaşılma rekoru kıran İzmir marşı yorumuyla ilgili açıklamada bulunan Haluk Levent, "Bu bir 'Hayır' klibi değil! Bu, hem 'Evet'çilerin hem 'Hayır'cıların, Türkiye Cumhuriyeti'nde yaşayan herkesin klibi." dedi.

Ünlü şarkıcı Ziynet Sali cesur kıyafetiyle yürekleri hoplattı

Derin yırtmaçlı cesur elbise giyen Ziynet Sali, çekildiği fotoğrafı paylaşarak gönülleri fethetti