Ana Sayfa | MAGAZİN

Amerika'da Serdar Ortaç'a talih kuşu kondu eşinin hayalleri gerçek oldu

serdar ortaç

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç'ın Amerika'da oynadığı reklam filminden kazandığı parayla aldığı iki villayla, eşi Chloe'nin ABD'de yaşam hayali de gerçek olacak.

Ünlü popçu Serdar Ortaç‘ın taşınmaz yatırımlarına bir yenisi daha eklendi. Ortaç, Amerika’da oynadığı reklam filminden tanesi 600 bin dolar olan iki villa aldı. Türk müteahhidin Amerika’da inşa edeceği projenin reklam filminde oynayan Ortaç’ın İrlandalı eşi Chloe Loughnan, uzun süredir Amerika’dan ev sahibi olmak istiyordu. Chloe’nin bu hayali gerçek oldu.Ortaç’a iki lüks villanın ardından bir süpriz de ABD’de at yetiştiriciliğiyle ilgilenen Türk baba-oğul tarafından geldi.ABD’deki yarışlarda büyük başarılara imza atan Tuncay Kantarmacı ile oğlu İlkay Kantarmacı, Serdar Ortaç’a 150 bin lira değerinde bir at armağan etti. Yarışlardaki kazançlarıyla ABD’de atlarından para kazanan 25 bin kişi arasında ilk 200’e giren baba-oğul, ünlü popçuyla geçtiğimiz gün Miami’de buluştu. İlkay Kantarmacı ile aynı zamanda yakın da dost olan popçu, hediye atla havalara uçtu.

 

Cenazelerin kadrolu adamı eleştirisine ünlü oyuncudan sert tepki

Usta oyuncu Nuri Alço, 'cenazelerin kadrolu adamı' eleştirisine yanıt verdi

Alman hizmetçisi itiraf etti Mel B ve eşiyle üçlü ilişkiye girdim

Spice Girl müzik grubu üyesi Mel B'nin Alman hizmetçisi ve eşiyle üçlü ilişkiye girdiği ve hizmetçisinin hamile sonrası kürtaj olduğu açıklandı

Şener Şen milyonluk arazisine 19 villalık havuzlu site yaptırıyor

Ünlü oyuncu Şener Şen, 10 dönüm arazisine 19 villalık havuzlu site yaptırma kararı aldı