Ana Sayfa | MAGAZİN

Survivor'dan elenen yarışmacı Anıl'ın sözleri şok etti

Survivor Anıl

Survivor'da dün akşam yapılan oylama sonucunda adaya veda eden Anıl, elendikten sonra flaş açıklamalarda bulundu

Survivor'da her hafta olduğu gibi halkın kullandığı SMS sonuçlarına göre son sırada olan isim elendi. O isim de geçen hafta Tuğçe'nin elenmesinde rolü olan Anıl Karakurt oldu.Acun Ilıcalı eleme konseyinde SMS sonuçlarını açıklayıp Anıl Karakurt'ın elendiğini duyurunca bunu bekleyemen yarışmacı afalladı. Anıl, Acun Ilıcalı konuşması için söz verince de pot kırdı. Ağzından ilk çıkan sözler halkın tercihine yönelik oldu. Anıl, "Halkın ne yaptığını ben açıkçası... "dedi ve lafının nereye gittiğini anlayınca hemen sustu. Özür dileyerek sözlerine devam eden Anıl, aslında performansının yükseldiğini bir dönemde elendiğini söyledi.

Anıl Karakurt Survivor adasında tüm takım arkadaşlarıyla vedalaşarak giderken, Berna Keklikler bu kez bıyık altı gülüşünü atmadı. Önceki hafta Burçak Tunçer , geçen hafta ise Tuğçe Melis elenince bıyık altı gülüşü ile objektiflere yansımıştı. Anıl Karakurt ile yakınlaşan Berna Keklikler bu kez sevinmedi.

Usta oyuncu Ayten Gökçer'den üzen haber

Türk sinemasının usta sanatçılarından 77 yaşındaki Ayten Gökçer felç geçirdi

James Bond efsanesi Roger Moore hayatını kaybetti

James Bond rolüyle dünya çapında tanınan ünlü isim Roger Moore 89 yaşında hayata gözlerini yumdu

Hülya Koçyiğit ameliyat oldu sağlık durumu nasıl

Akciğer kanserine yakalandığını sosyal medya hesabından duyuran Türk sinemasının efsane oyuncusu Hülya Koçyiğit, ABD'de ameliyat edildi