Ana Sayfa | MAGAZİN

Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu neden ayrıldı

Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu

Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu ayrılığının arkasında kariyer kaygısı olduğu iddia edildi.

2013'ün son günlerinde boşanarak yeni yıla bekar giren Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu çiftini boşanmaya götüren sebebin Yağtu'nun kariyerine öncelik vermesi olduğu söyleniyor. İddiaya göre ünlü çiftin arasını Ahu Yağtu'nun oyunculuğa geri dönmek istemesi bozdu. Yağtu'nun eski günlerine dönme isteğine karşı çıkan Cem Yılmaz, oğulları Kemal'in bakıcılar tarafından büyütülmesine sıcak bakmadı. Bunun üzerine çiftin arasındaki ipler iyice gerildi ve beraberlikleri boşanma ile noktalandı.Boşanmanın ardından Kemal ile beraber evden ayrılan Yağtu'nun Cem Yılmaz'dan ne kadar nafaka aldığı da konuşuluyor. Ahu Yağtu geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından Kemal'in fotoğrafını paylaşmıştı.


Yemek Tarifleri

Britney Spears'ın takma saçları sahneye düştü

Britney Spearsans gösterisi sırasında saçlarına taktığı postişleri düşüren dünyaca ünlü sanatçı, durumu bozuntuya vermedi.

Nil Karaibrahimgil doğumdan sonra ilk konserine çıktı

Bebeğinin doğumundan sonra ilk konserine çıkan Nil Karaibrahimhil konserine oğlu Aziz Arif için yazdığı Lokumcuk adlı ninni ile konserin açılışını yapan Nil Karaibrahimgil’in duygusal sözleri ile seslendirdiği ninnisi oldukça beğenildi

Cemil İpekçi'den Nur Yerlitaş'a sert sözler

Geçtiğimiz günlerde yayından kaldırılan Bu Tarz Benim'in juri üyelerinden Cemil İpekçi, Nur Yerlitaş'a yüklendi