Ana Sayfa | MAGAZİN

Beyaz Show'da Büyük Sürpriz

Beyaz Show'da Büyük Sürpriz

Dün gece Beyaz Show’a konuk olan ‘'Patron Mutlu Son İstiyor' ekibi büyük bir sürpriz yaptı

Beyaz Show’a konuk olan ‘Patron Mutlu Son İstiyor’ ekibinden eğlenceli bir sürpriz geldi. Filmdeki patron karakteri Ferruh Yenidoğan’ın maskesi programın ilerleyen dakikalarında düştü. Yenidoğan’ın altından ise Tolga Çevik çıktı. Seyirciye hazırlanan bu sürprizi filmin başrol oyuncularından Murat Başoğlu bile bilmiyordu. Beyaz Show ekibinden de Beyazıt Öztürk dahil 2 kişinin bildiği sürpriz stüdyodaki ve ekran başındaki seyircileri çok şaşırttı. Makyaj sanatçısı Ivan Poharnok, 5 buçuk saat süren çalışmayla Tolga Çevik’ten Ferruh Yenidoğan yaratmıştı.


Yemek Tarifleri

Özcan Deniz filmi için çareyi sosyal medyada buldu

Şarkıcı Yönetmen Özcan Deniz, son filmi Sevimli Tehlike gişede umduğu kadar izlenmeyince twitterda filme gelen övgüleri retweet yapmaya başladı.

Hülya Avşar'dan MHP'ye sert yanıt

Hülya Avşar'ın askeri darbe döneminde idam edilen ülkücü Mustafa Pehlivanoğlu’nun hayatının anlatıldığı ’Veda Mektubu-Ankara Yazı’ filminde rol alacağı haberin üzerine MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, sert yorumlarda bulunmuştu. Bunun üzerine Hülya Avşar'dan cevap geldi.

Pelin Öztekin, Hülya Avşar'a önemli açıklamalarda bulundu

Ekranların sevilen ve son günlerin çok konuşulan isimlerinden olan Pelin Öztekin, TV7 ekranlarında yayınlanan Hülya Avşar'ın programında çok önemli açıklamalarda bulundu