Ana Sayfa | MAGAZİN

Cinayet dizisi yayın günü değişti

Nurgül Yeşilçay ve Engin Altan

Kanal D'de henüz 3 bölüm yayınlanan Cinayet dizisi, kaliteli oyuncu kadrosu, senaryosu ve çekim tekniklerine rağmen reytinglerde özellikle Total grubunda istediği başarıyı elde edememişti.

Sevilen ikilinin iddialı başlayan dizisi 'Cinayet'in yayın günü değişti... İlk 3 bölümü Salı akşamları 20.00'de yayınlanan Cinayet dizisinin yerine, Kanal D'nin yeni dizisi 'Küçük Ağa' geldi. Küçük Ağa dizisi önümüzdeki Salı akşamı 20.00'de Kanal D'de başlayacak. Çalıkuşu dizisi ise yine Salı akşamları 21.45'de Kanal D'de ekranında olacak. Yayın günü ve saatine başka dizi konulan Cinayet'in ise henüz yeni yayın günü belli olmadı. Kanal D'nin 'Ne Diyosuun' ve 'Zeytin Tepesi' isimli iki yeni dizisinin daha başlayacağı düşünüldüğünde, Cinayet'in hangi gün ve saatte yayınlanacağı ise merak konusu oldu. Kanal D'nin önümüzdeki Pazartesi akşamı final yapacak olan 'Kayıp' dizisinin yerine bir sonraki hafta Cinayet'in gelmesi de ihtimaller arasında.


Yemek Tarifleri

Pelin Öztekin nasıl zayıfladığını Hülya Avşar'a anlattı

Sempatik oyuncu Pelin Öztekin 68 kiloyu nasıl verdiğini ve o dönemlerde neler yaşadığını Hülya Avşar ile aynı adı taşıyan programında anlattı

Cem Yılmaz otomobil haberlerini görünce çılgına döndü

Ünlü komedyen Cem Yılmaz otomobiliyle ilgiliyle çıkan haberlere isyan etti

Oyuncu Pelin Öztekin'den yayında samimi itiraflar

TV 8'de Hülya Avşar'ın sunduğu programa konuk olan oyuncu Pelin Öztekin, samimi itiraflarda bulundu