Ana Sayfa | MAGAZİN

Doğuma Az Kaldı Demet Akalın'ın Siniri Tepesinde

Doğuma Az Kaldı Demet Akalın'ın Siniri Tepesinde

Yakında doğum yapacak olan Demet Akalın, gece Twitter'dan kendisine özel mesaj atan takipçisine çok kızdı

Tuba Mutlu isimli takipçisi gece 03.30’da twitter sayfasından özel mesaj atınca çılgına dönen Akalın, “Ben canımla uğraşırken gecenin 03.30’unda mesajla uyanmak zorunda mıyım? Bu nasıl bir saygısızlıktır. Hanımefendinin doğum günüymüş banane... Vallahi sinirden uyuyamadım”  şeklinde tepki gösterdi. Bazı Akalın takipçileri de şu şekilde tepki gösterdiler Demet Akalında:, “’Bildirimlerini kapat ya, sabah sabah solundan mı kalktın? Ne bilsin kız uyarı açık mı kapalı mı?’ ’Bu insanı milyonların önünde küçük düşürecek kadar kendini ne zannettin. Keşke bu kadar bebekleşmeseydin Demet Akalın.’, ’Kaç yaşındasın, anne olacaksın halen twitter’la uğraşıyorsun. Çok rahatsız oluyorsan kapa telefonunu’” şeklinde tepki gösterdiler.


Yemek Tarifleri

Survıvor All Star'da sürpriz bir isim adaya veda etti

TV8'de ekranlara gelen ve en iyilerin yarıştığı Survıvor All Star adlı yarışmada ilk hafta elenen isim, gönüllüler takımından Hilmicem ile düelloya çıkan Duygu oldu

Madonna ve Lady Gaga neden kavga etti

Madonna ve Lady Gaga neden kavga etti. Dünyaca ünlü Madonna, Lady Gaga'nın 2011'de kendisinden şarkı arakladığı iddiası hakkında ilk defa konuştu. Rolling Stone dergisine verdiği röportajda, Lady Gaga'nın 2011 tarihli 'Born This Way' şarkısının, kendisine ait 'Express Yourself'ten çalıntı olduğu iddiasını değerlendirdi:

Survivor'da Nihat Doğan'a etek dersi

Survivor’ın eski adaylarından biri olan WSKF Dünya Karate Şampiyonu ve Avrupa Şampiyonlar Şampiyonu Alaaddin Şahintekin, Nihat Doğan hakkında konuştu..