Ana Sayfa | MEDYA

Hakan'dan ilginç Survivor açıklamaları

İlginç Survivor açıklamaları

Survivor'dan ünlülüer takımında olan ancak geçen hafta elenen Hakan, yarışmayla ilgili bazı itiraflarda bulundu

Turabi ile yaşadığın tartışmalarda kendini haksız bulduğun noktalar oldu mu?

Tabii ki kendimi haksız gördüğüm noktalar oldu. Çünkü hepimiz insanız. Hepimiz aynı olamıyoruz. Bazen onun sevincini abartılı buldum, bazen ben abartılı sevindim. Bazen o yanlış yaptı, bazen ben yanlış yaptım. Survivor'dan ayrılırken de ben elimi uzattım. Biz burada örnek insanlarız. Herkes bizi seyrediyor. Aramızdaki tartışmanın ya da rekabetin Survivor içerisinde olduğunu ve Survivor içerisinde kaldığını bütün gençlerimiz görsün istedim. Turabi'ye de başarılar diliyorum. Çünkü Turabi Survivor olmayı hak eden biri.

Gönüllüler takımı, senin sürekli onları tahrik ettiğini dile getiriyordu. Bunu nasıl değerlendiriyorsun?

Meyve veren ağaç taşlanır. 17-18 kişiye karşı bir mücadele verdim. Bazen korktukları için, bazen gerçekten sevmedikleri için ama genelde de haksızlık ettikleri için bana bir şekilde laf etmeye çalıştıklarını düşünüyorum. Yanlış gördüğüm şeyleri söyledim. Bunu tahrik olarak gören insanlar oldu tabii ki…

Adalar birleştiğinde, Turabi ile yakınlaşacağını söylemiştin. Daha sonra bunu neden gerçekleştirmedin?

Düşündüğüm Turabi'yle adalar birleştikten sonraki Turabi arasında biraz daha fark olduğunu gördüm. Üretken, sportif, sakin, olayların üzerine giden değil üzerine olay gelirse reaksiyon veren bir insan olduğunu gördüm. “Bu insanla biz neden tanışmadık?” diye düşündüm. Bir adım atmak istemiştim ama sonra vazgeçtim. Çünkü Survivor bitene kadar aramızdaki bu rekabet ve gerginlik devam etsin istedim. İki takımın yakınlaşmasından -özellikle Merve ve Anıl'ın Hasan ile Begüm'ün yakınlaşmasından- rahatsız olduğumu hep dile getiriyorum. Bunu dile getirirken karşı takımdan en uzak olduğum insanla yakın olmak istemedim. Bir kere konuştuk. Ama biz Turabi'yle barışmadık. Sadece tanıştık.

Son dönemde Doğukan ile yaşadığın tartışmaları neye bağlıyorsun?

Ben mecbur kalmadığım sürece Doğukan veya Serenay'ı hiçbir şekilde yazmadım. Doğukan bana sorduğunda da dürüst oldum, orada “Doğukan kimi yazacağımı niye bu kadar düşünüyorsun ki, çok istiyorsan da tabii ki Serenay'ı yazarım” diye oynayabilirdim. Serenay'ı hem kadın olduğu için hem yaşça çok ufak olduğu için hem de Serenay'la daha fazla paylaştığım için tercih etmem çok normal bir şeydi. Yanlış olan bunu Doğukan'a söylememdi. Gerçek hayatta da bunu söyleyeceğim için bunu söyledim.

Karşı takımdaki çoğu isimle tartışmaları, bireysel olarak yaşamasının sebebi neydi?

Biz hiçbir zaman takım olamadık ki… Takım olamadığımız için biri bir şey yaptığında kimse onun arkasında durmadı. Bazen ben durmaya çalıştım. İlginç gelecek ama Anıl'ın arkasında durmaya çalıştım. Serenay, Doğukan, Fulya, Merve… Bunların zaten hep arkasındaydım. Takım olamadığımız için savaşımızı hep bireysel verdik. Ben Hasan'la tartışırken Merve'nin sinsice dinlediğini ya da Anıl'ın Hasan'ın yanında durduğunu çok gördüm. Ama hiçbir zaman bana sahip çıkmadılar.

İlk hafta Ünlüler takımına geçmeseydin Gönüllüler takımında kalsaydın neler olurdu?

Survivor'da birkaç tane dönüm noktam olduğunu düşünüyorum. En büyük yaptığım manevra Gönüllüler adasından Ünlüler adasına geçmeye çaba sarf etmek oldu. Eğer geçmeseydim ilk hafta Duygu Çetinkaya'nın gidiş fermanını yazan Turabi'yle Hilmicem aynısını bana yapacaktı. Ben bu tabloyu gördüğüm için geçtim. Kendi Survivor ömrümü bu hareketle uzatmış oldum.

www.emlakdream.com


No 309'da üzücü ayrılık

No 309'da Demet Özdemir'in canlandırdığı Lale'nin annesi Songül Yenilmez karakterini canlandıran Sumru Yavrucuk, yeni dizi hazırlıklarında olduğu için ayrılma kararı aldığını açıkladı

Vatanım Sensin'in 21. bölüm fragmanı yayınlandı Azize tüm gerçekleri öğreniyor

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Vatanım Sensin'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Cevdet hakkında gerçekleri öğrenen Azize'nin yüzü gülecek.

Kalp krizi geçiren Yalçın Çakır'ın sağlık durumu nasıl oldu

Yalçın Abi adlı programının sunucusu Yalçın Çakır canlı yayın sırasında kalp krizi geçirdi