Ana Sayfa | MEDYA

"Vatanım Sensin" dizisi reytinglerde birinci sırada


Kanal D'de büyük beğeni toplayan dizisi "Vatanım Sensin"in 10 Kasım'da yayınlanan bölümünde ekranlara gelen Atatürk'ün Samsun'a çıktığı sahne izleyicileri ekrana kitledi.

Dün akşam bir tarafta Kanal D'de yayınlanan 'Vatanım Sensin', diğer tarafta daha Star'da ilk bölümüyle ekrana gelen 'Cesur ve Güzel' kıyasıya yarıştı.'Vatanım Sensin'in dün akşamki bölümünde Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a çıkışının gösterildiği sahne, tüm Türkiye'nin tüylerini diken diken etti. Kıvanç Tatlıtuğ ile Tuba Büyüküstün'ün başrollerini paylaştığı yeni dizi 'Cesur ve Güzel' de sosyal medyada en çok konuşulanlar arasındaydı. İki dizi arasındaki rekabeti göğüsleyen taraf ise 'Vatanım Sensin' oldu. 'Vatanım Sesin' Total ve AB reyting sonuçlarına göre birinciliğe oturdu. 'Cesur ve Güzel' ise Total'de 3., AB'de ise 2. sırada yer aldı.


Kiralık Aşk'taki bu sahne geceye damgasını vurdu

Her cuma akşamı Star TV'de yayınlanan Kiralık Aşk dizisi'nin 63. bölümünde Ömer ve Defne'nin öpüşme sahnesiyle AB sıralamasında en çok izlenen dizi oldu.

O dizi reytinglerde birinci geldi

Cuma günü reytinglerinde Emrah'ın başrolunde oynadığı Aşk ve Mavi dizisi birinci oldu.

Günlük gazeteler 2 Aralık 2016 gazetelerin birinci sayfaları gazete oku

2 Aralık 2016 gazetelerin birinci sayfaları foto galeride sağ altta.  Türkiye`de ne haberler yayınlandı. Günlük gazeteleri okumak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz. 02 Aralık.2016 tarihli tüm gazeteler. Günlük