Ana Sayfa | MEDYA

Acun Ilıcalı'nın meşhur ettiği o iki isim de Survivor 2017 kadrosunda


Göz6 programının kızlar takımı şampiyonu Berna Keklikler ve erkekler takımı şampiyonu Erdi Ünver de Survivor 2017 kadrosuna dahil oldu.

Birbirinden çarpıcı isimler ile yeni sezonda adından söz ettirecek olan Survivor 2017'nin kadrosuna, yine daha önce Acun Ilıcalı'nın meşhur ettiği iki isim de dahil oldu. Göz6 programının kızlar takımı şampiyonu Berna Keklikler ve erkekler takımı şampiyonu Erdi Ünver, yarışma kadrosuna katıldı.

DİKKAT ÇEKEN İSİMLER

Bu isimlerin katılmasıyla yarışmanın kadrosu tamamlanmış oldu. Survivor 2017 ünlüler takımında Tarık Mengüç, İlhan Mansız, Serhat Akın, Furkan Kızılay, Şahika Ercümen, Sema Apak, Sabriye Şengül, Pınar Saka, Seda Demir, Adem Kılıçcı, Berna Öztürk ve Çılgın Sedat bulunuyor. Gönüllüler takımında ise Tuğçe Melis Demir, Burçak Tuncer, Eser West, Volkan Çetinkaya, Gökhan Gözükan, Fulya Şahin, Denisa, Ogeday Girişken, Elif Şadoğlu yer alıyor.

OCAK'TA BAŞLIYOR

Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor yarışması 21 Ocak'ta ekranlarda olacak.


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin akıbeti belli oldu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 24 Ocak'ta ekranlara geri dönüyor.

Gözaltındaki üç gazeteci tutuklandı

25 Aralık tarihinde gözaltına alınan ve 24 gündür gözaltında tutulan 6 gazeteciden 3'ünün tutuklanmasına karar verildi

Reytingleri yine salladı ilk akşamın galibi bakın kim oldu

Kanal D'yi sunmaya başlayan Ahmet Hakan, ilk kez dün akşam seyircilerin karşısına çıktı. Fatih Portakal'a rakip olacağı söylenen Hakan, reytinglerde 16. sırada yer aldı.