Ana Sayfa | MEDYA

İçerde dizisinin Alyanak'ı sesinin neden bozuk çıktığını açıkladı


İçerde dizisinin Alyanak'ı Yıldıray Şahinler karakterinin sesinin neden bozuk çıktığıyla ilgili "Esrar içen bir adamın sesi bozulur diye yola çıktım" şeklinde açıkladı.

Yıldıray Şahinler, minik oğlu ile bir bebek dergisi için poz verdi.'İçerde' dizisinde Alyanak karakterini canlandıran Yıldıray Şahinler, minik oğlu ile bir bebek dergisi için poz verdi. Şahinler, baba olmakla ilgili duygularını, “Anladım ki cennet dediğiniz şey aslında çocuğunuzmuş” diyerek dile getirdi.Yıldıray Şahinler daha önce 'Alyanak karakterini nasıl şekillendirdiniz? ' sorusuna şunları söylemişti:

'Sesi bozuk olur'

'Başlangıçta Alyanak daha çok bir rol oyuncusuydu, işlevini yerine getirmek üzere orada bulunan biriydi. Her role yaklaştığım gibi onun geçmişini ve yaşamını düşünmeye başladım. 'Otopark işleten bir mafya üyesi ne yapar? ' dedim. En çok yapılan şey uyuşturucu satmaktır ve kendileri de kullanarak satarlar diye düşündüm. Esrar içen bir adamın sesi bozulur deyip çıktım yola. Konuşma ritmi ağır olan ama ağır abi olmayan, işler hızlandığı zaman komik duruma düşebilecek bir adam hayal ettim ve bunu okuma provasında uyguladım. '


2017 Oscar adaylarına La La Land şoku

2017 Oscar törenine La La Land 14 dalda Oscar'a aday gösterildi.

89. Oscar Ödülleri adayları belli oldu

6 Şubat Pazartesi günü düzenlenecek 89. Oscar Ödülleri'nin adayları belli oldu

Sakarya Fırat dizisinin devamı ekranlara gelecek

Bir döneme damgasını vuran Sakarya Fırat dizisinin yazarı "Savaşçı" adıyla yeni bir diziyle izleyiciyle buluşmayı hedefliyor.