Ana Sayfa | MEDYA

İçerde dizisinin Alyanak'ı sesinin neden bozuk çıktığını açıkladı


İçerde dizisinin Alyanak'ı Yıldıray Şahinler karakterinin sesinin neden bozuk çıktığıyla ilgili "Esrar içen bir adamın sesi bozulur diye yola çıktım" şeklinde açıkladı.

Yıldıray Şahinler, minik oğlu ile bir bebek dergisi için poz verdi.'İçerde' dizisinde Alyanak karakterini canlandıran Yıldıray Şahinler, minik oğlu ile bir bebek dergisi için poz verdi. Şahinler, baba olmakla ilgili duygularını, “Anladım ki cennet dediğiniz şey aslında çocuğunuzmuş” diyerek dile getirdi.Yıldıray Şahinler daha önce 'Alyanak karakterini nasıl şekillendirdiniz? ' sorusuna şunları söylemişti:

'Sesi bozuk olur'

'Başlangıçta Alyanak daha çok bir rol oyuncusuydu, işlevini yerine getirmek üzere orada bulunan biriydi. Her role yaklaştığım gibi onun geçmişini ve yaşamını düşünmeye başladım. 'Otopark işleten bir mafya üyesi ne yapar? ' dedim. En çok yapılan şey uyuşturucu satmaktır ve kendileri de kullanarak satarlar diye düşündüm. Esrar içen bir adamın sesi bozulur deyip çıktım yola. Konuşma ritmi ağır olan ama ağır abi olmayan, işler hızlandığı zaman komik duruma düşebilecek bir adam hayal ettim ve bunu okuma provasında uyguladım. '


Telefon yağdı Mahmut Tuncer Show'da gelin adayı dolandırıcı çıktı

Mahmut Tuncer Show'da yapılan düğün sırasında Türkiye'nin pek çok yerinden telefon geldi. Suriye uyruklu ve Türkçe bilmeyen gelinin dolandırıcı olduğu söylendi.

Survivor'da Acun haberi verdi yarışmacı gözyaşlarına boğuldu

Survivor 2017 Gönüllüler takımında yarışan Sadin, baba olduğunu öğrenince ne yapacağını bilemedi. Arkadaşlarının kutlamasına karşılık mutluluğunu gözyaşlarıyla gösterdi.

Survivor 2017'den elenen yarışmacıdan İlhan Mansız'a manidar gönderme

Survivor 2017'de Ünlüler takımından elenen Seda Demir, aşk itirafında bulunduğu İlhan Mansız'ın ödül oyunundaki durumunu anlattı.