Ana Sayfa | MEDYA

Vatanım Sensin'in yeni fragmanı yayında Cevdet sürgün edilecek mi


Vatanım Sensin dizisinin 16.bölüm fragmanı yayınlanmıştı. Reyting rekortmeni dizide bu akşam merak edilen "Cevdet sürgün edilecek mi " sorusunun cevabı alınacak.

Vatanım Sensin 16. bölümde; Cevdet'in tutuklanması, Azize'nin içini acıtsa da Tevfik'e verdiği sözü tutmaya karar veriyor! Cevdet, ölümden beter olan sürgün yıllarına geri dönmek istememektedir ancak tutuklanması elini kolunu bağlar. Cevdet'in durumu, Azize'nin içini acıtsa da Tevfik'e verdiği sözden geri dönmeyeceğini herkese açıklar. Cevdet'in sonu ise Tevfik'in bayramı olur. Hücredeki kan kardeşini son kez göreceğini düşünen Tevfik, onun canını yakmaktan büyük haz alır. Bu sürede Cevdet, sadece kaçmasının da bir çözüm olmayacağını anlamıştır. Aynı zamanda görevine geri gelmek zorundadır; ancak bu neredeyse imkansız gibi gözükmektedir. Başrollerini Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in paylaştığı Vatanım Sensin 16. bölümüyle bu akşam saat 20.00’de Kanal D ekranlarında olacak.

Vatanım Sensin 16. bölüm fragmanları:İçerde'nin 31.bölümünde Melek'in ölümü ortalığı karıştıracak

Show TV'de yayınlanan İçerde dizisinin 31. bölümünün fragmanı yayınlandı

Diriliş Ertuğrul Eşkıya'ya yenildi işte o ödüller

Diriliş Ertuğrul büyük hayal kırıklığı yaşattı. Altın Palmiye Ödülleri'nde Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5 ödülden 4'ünü aldı

Bodrum Masalı 32. bölümünde Ateş Aslı'ya evlilik teklifi ediyor

Kanal D'nin sevilen dizisi Bodrum Masalı'nın 32. bölüm fragmanları yayınlandı