Ana Sayfa | MEDYA

İçerde dizisinin 20.bölüm fragmanı yayında Mert testten geçebilecek mi


İçerde dizisinin yeni bölümünde de gerilim devam ediyor. Bu hafta Mert ve Sarp arasında neler yaşanacak?

Fragmandaki önemli gelişmelerden, Mert'e geçen bölümde "Celal'i öldür aileni al" yazılı not gelmişti. Mert'in bundan sonra kafası karıştı. Mert yeni bölüm fargmanında Celal Baba'ya silah doğrultarak "ailemi bulmak için her şeyi yaparım" diyor. Celal Baba, Sarp'ın, kızını sevdiğini öğrenince deliye dönmüş onu öldürmek istemişti. Yeni bölüm fragmanında da Celal Baba "asıl testin şimdi başlıyor Sarp" diyor.


Survivor 2017'den elenen yarışmacıdan İlhan Mansız'a manidar gönderme

Survivor 2017'de Ünlüler takımından elenen Seda Demir, aşk itirafında bulunduğu İlhan Mansız'ın ödül oyunundaki durumunu anlattı.

Murat Yıldırım bile şaşırdı yarışmadaki soruyu gören herkes hata sandı

Kim Milyoner Olmak İster sunucusu Murat Yılıdırım, 60 bin TL'lik "Hippopotomonstrosesquippedaliophobia korkusundan muzdarip biri hangisinden korkar?" sorusunu kusursuz bir şekilde kelimeyi telaffuz etti.

Kanal D'den kovulan İrfan Değirmeci dava açmaya hazırlanıyor

Kanal D'nin sabah haberlerini sunan İrfan Değirmenci, referandumda "hayır" oyu kullanacağını açıklaması ve referandumla ilgili bir haberi sunarken kullandığı ifadeler üzerine kanaldan kovulmuştu. Tazminatını bile alamayan Değirmenci, kanala dava açacağını duyurdu.