Ana Sayfa | MEDYA

Cesur ve Güzel'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı Korhan babasıyla yüzleşecek


Cesur ve Güzel 18. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Dizinin bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümünde hareketli dakikalar yaşanacak.

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün rol aldığı Cesur ve Güzel dizisinde Cesur ve Güzel’in yeni bölümünde Cesur, gerçekleri öğrenme hırsıyla Tahsin Korludağ’dan hesap soracak. Sürpriz bir kurşunla bölünen bu hesaplaşma, Cesur ile Sühan’ın aşkını da uçurumun eşiğine getirecek. Cesur ve Güzel’in yeni bölümünde, anne ve babasının katili olarak gördüğü Tahsin Korludağ’ı (Tamer Levent) uçurumun kenarına getiren Cesur, gerçekleri öğrenmeye çok yaklaşacak. Cesur’un ilk kez adaleti kendi elleriyle yerine getirme çabası, Sühan’ı derinden yaralayacak.‘Cesur ve Güzel’in yeni bölümü 16 Mart Perşembe saat 20:00’da star TV’de ekranlara gelecek.

 

İşte dizinin 18. bölüm fragmanı: 

 


No 309'da üzücü ayrılık

No 309'da Demet Özdemir'in canlandırdığı Lale'nin annesi Songül Yenilmez karakterini canlandıran Sumru Yavrucuk, yeni dizi hazırlıklarında olduğu için ayrılma kararı aldığını açıkladı

Vatanım Sensin'in 21. bölüm fragmanı yayınlandı Azize tüm gerçekleri öğreniyor

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Vatanım Sensin'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Cevdet hakkında gerçekleri öğrenen Azize'nin yüzü gülecek.

Kalp krizi geçiren Yalçın Çakır'ın sağlık durumu nasıl oldu

Yalçın Abi adlı programının sunucusu Yalçın Çakır canlı yayın sırasında kalp krizi geçirdi