Ana Sayfa | MEDYA

Yılmaz Erdoğan Münaşaka gösterisiyle Londra’da hayatını anlatacak

yilmaz_erdogan_londra_munasaka_tiyatro_

Ünlü sanatçı, Yılmaz Erdoğan yaşamını ‘Münaşaka’ ile anlatıyor. Yılmaz Erdoğan, son filmi Ekşi Elmalar'dan sonra 'Münaşaka' gösterisi ile Londra’da izleyiciyle buluşuyor. Ünlü yönetmen Yılmaz Erdoğan, Köyceğiz’deki yeni yaşamını, tek kişilik gösterisi ‘Münaşaka’ ile anlatacak. 26 Mart’ta Londra O2 indigo’da

Avrupa Ajansı (AVA) Halil Erdoğan/Londra-Ünlü sanatçı, Yılmaz Erdoğan yaşamını ‘Münaşaka’ ile anlatıyor. Yılmaz Erdoğan, son filmi Ekşi Elmalar'dan sonra 'Münaşaka' gösterisi ile Londra’da izleyiciyle buluşuyor. Ünlü yönetmen Yılmaz Erdoğan, Köyceğiz’deki yeni yaşamını, tek kişilik gösterisi ‘Münaşaka’ ile anlatacak. Erdoğan, 12 yıllık aranın ardından yepyeni bir oyunla tiyatroseverlerin karşısına çıkıyor.

 

 

Çok komik ve ”hakiki” bir yolculuk

 

 

Uzun soluklu bir aradan sonra tiyatro seyircisiyle buluşacak olan Yılmaz Erdoğan, bir yandan dijital teknoloji ve sosyal medyaya dair güçlü tespitleriyle bir yandan da kendine dair merak edilen sorulara vereceği cevaplarla seyirciyi çok komik ve ”hakiki” bir yolculuğun içine alacak.

 

 

online bilet satışı

 

 

Erdoğan’ın tek kişilik anlatısı ‘Münaşaka’ Güney Londra’da Greenwich Londra O2 salonunda sahnelenecek… Bilet satış su an sadece inrernet üzerinden online olarak şu adresten www.axs.com alınıyor

 

 

Pazar kahvaltısında buluştular

 

Yılmaz Erdoğan, İngiltere’nin başkenti Londra’da ünlü organizatör İsmail Doğuş’un misafiri oldu. Mem&Laz Restaurantlar gurubu başkanı Mehmet Kocakerim’in evsahipliğinde Kilis Restaurant’ta pazar kahvaltısında etkinliğin ana sponsorlarından Pınar Su Avrupa Bayisi Mustafa Çevik, Mezopotamya Restaurantları sahibi Fakirulah Günlübol Yılmaz Erdoğan ile biraraya geldi.  

 

 

 

26 Mart’ta o2 indigo’da

 

26 MART o2 indigo Kapı açılış 6.30 Bilgi ve sponsorluk için 07547417863. 

 

 

İçerde dizisi ne zaman final yapacak

Show TV'nin pazartesi günleri yayınlanan dizisi Haziran ayında final yapacağını duyurdu

Reytinglerde birinci gelen gençlik dizisi final yapıyor

Star TV'nin gençlik dizisi 'Hayat Bazen Tatlıdır' reyting kurbanı oldu

Başrol hiçbir zaman ölmez söylemi bu diziyle sona erdi

Dün akşam yayınlanan İçerde dizisinin başrol oyuncularından biri olan Melek karakteri senaryo gereği öldü