Ana Sayfa | MEDYA

Vatanım Sensin'in yeni bölüm fragmanı yayında Hilal Leon'a aşkını ilan ediyor


Kanal D'nin sevilen dizisi Vatanım Sensin'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin 20. bölümde Hilal, Leon'u vurduğu için pişman oluyor.

Kanal D'nin reyting rekorları kıran dizisi 'Vatanım Sensin'in 20. bölüm fragmanı yayınlandı. Dünkü bölümde Leon'a duyduğu aşka rağmen gözünü kırpmadan tetiği çeken Hilal pişman oluyor. Hilal, Leon'un başındayken onu sevdiğini söylüyor, Leon tam o sırada uyanıp her şeyi duyuyor. Hilal, dünkü bölümde abisini kurtarmak için sevdiği adamı vurdu. Leon yaşama tutunmaya çalışırken, Ali Kemal hem kendini hem kardeşini kurtarmak için Leon'un boğazına bıçak dayayıp öldürmeye çalışıyor. Yeni bölüm fragmanındaki bir diğer detayda General Cevdet ve casus olarak İzmir'e gelen Charles Hamilton karşı karşıya geliyor.Charles Hamilton, satranç üzerinden General Cevdet'e göz dağı veriyor.Kanal D'nin heyecan ile beklenan dizisi 'Vatanım Sensin' 23 Mart Perşembe günü izleyici ile buluşacak.

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı: No 309'da üzücü ayrılık

No 309'da Demet Özdemir'in canlandırdığı Lale'nin annesi Songül Yenilmez karakterini canlandıran Sumru Yavrucuk, yeni dizi hazırlıklarında olduğu için ayrılma kararı aldığını açıkladı

Vatanım Sensin'in 21. bölüm fragmanı yayınlandı Azize tüm gerçekleri öğreniyor

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Vatanım Sensin'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Cevdet hakkında gerçekleri öğrenen Azize'nin yüzü gülecek.

Kalp krizi geçiren Yalçın Çakır'ın sağlık durumu nasıl oldu

Yalçın Abi adlı programının sunucusu Yalçın Çakır canlı yayın sırasında kalp krizi geçirdi