Ana Sayfa | MEDYA

Ünlü oyuncu Halil Ergün açıkladı Payitaht Abdülhamid'e rakip olacak

Halil Ergün

Yaprak Dökümü dizisiyle gönülleri fetheden Halil Ergün, 7 yıl sonra ekranların karşısına çıkacak. Ergün, TRT'nin yeni dizisi Payitaht Abdülhamid'e rakip bir projede çalışacağını söyledi.

Ünlü oyuncu Halil Ergün, uzun süre sonra ekranlara yeni bir projeyle döneceği müjdesini verdi. Usta aktör gezetecilere 1908 yılında geçen bir hikayeyle izleyici karşısına geçeceğini söyledi. 1908 yılı denildiğinde ise 2'inci Meşrutiye'tin ilanı ve Sultan 2'inci Abdülhamid'in tahttan indirilmesi akıllara geliyor. Hatırlanacağı gibi 2'inci Abdülhamid'in tahttan indirilme sürecini anlatan "Abdülhamid Düşerken" filminde "Talat Paşa" rolünü oynamıştı. Ekrana gelmesi beklenen yeni yapımın da TRT'de yayınlanan ve 2'inci Abdülhamid'li yılları konu alan "Payitaht Abdülhamid" dizisine rakip olması bekleniyor.


No 309'da üzücü ayrılık

No 309'da Demet Özdemir'in canlandırdığı Lale'nin annesi Songül Yenilmez karakterini canlandıran Sumru Yavrucuk, yeni dizi hazırlıklarında olduğu için ayrılma kararı aldığını açıkladı

Vatanım Sensin'in 21. bölüm fragmanı yayınlandı Azize tüm gerçekleri öğreniyor

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Vatanım Sensin'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Cevdet hakkında gerçekleri öğrenen Azize'nin yüzü gülecek.

Kalp krizi geçiren Yalçın Çakır'ın sağlık durumu nasıl oldu

Yalçın Abi adlı programının sunucusu Yalçın Çakır canlı yayın sırasında kalp krizi geçirdi