Ana Sayfa | MEDYA

Bodrum Masalı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı Aslı annesiyle karşılaşacak


Kanal D'nin sevilen dizisi Bodrum Masalı'nın 28.bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde heyecanlı anlar yaşanacak.

İstanbul'da zengin hayat sürerken borçları yüzünden batan Ergüven ailesinin hikayesini anlatan 'Bodrum Masalı', 28. yeni bölümüyle Kanal D'de ekranlara gelecek. 

BODRUM MASALI 28. BÖLÜMDE  NELER OLACAK?

Başrollerinde Timuçin Esen, Şevval Sam, Nejat İşler ve Murat Aygen gibi ünlü isimlerin yer aldığı Bodrum Masalı 28. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkıyor. Dizinin yeni bölümünde olaylar şöyle gelişecek:Aslı, annesi Maya ile tanışır. Bu tanışma iki taraf için de hem mutluluk verici hem de sarsıcı olur. Bu tanışma sadece Maya ve Aslı'yı değil, herkesin hayatını etkileyecektir. Yıldız’ın doğum günü gelmiştir. Onca sene ayrı geçirdikten sonra bu özel günü, Faryalı ile ilk defa birlikte kutlayacaklardır. Ancak Faryalı’ nın hayatındaki dalgalanma, Yıldız ile ilişkilerine de yansır ve Maya’nın varlığı ikili arasına girmeye başlar.


No 309'da üzücü ayrılık

No 309'da Demet Özdemir'in canlandırdığı Lale'nin annesi Songül Yenilmez karakterini canlandıran Sumru Yavrucuk, yeni dizi hazırlıklarında olduğu için ayrılma kararı aldığını açıkladı

Vatanım Sensin'in 21. bölüm fragmanı yayınlandı Azize tüm gerçekleri öğreniyor

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Vatanım Sensin'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Cevdet hakkında gerçekleri öğrenen Azize'nin yüzü gülecek.

Kalp krizi geçiren Yalçın Çakır'ın sağlık durumu nasıl oldu

Yalçın Abi adlı programının sunucusu Yalçın Çakır canlı yayın sırasında kalp krizi geçirdi