Ana Sayfa | MEDYA

Bülent Ersoy Show'un Yerine Yeni Program Geliyor

Show TV

Bülent Ersoy Show'un bitirilmesinden sonra Show TV'de yapımcı Fevzi Siverek'in başka sanatçılarla müzik eğlence programı yapması gündeme gelmişti.

Üzerinde henüz anlaşılan bir isim olmaması nedeniyle bu pazar akşamı Bülent Ersoy’un yerine bir program yayınlanmayacak. Medyabey’in haberine göre öne çıkan isimler var. Sibel Can bu isimlerden biri. Ayrıca Kubat ve Funda Arar’ın da bir arada olabileceği ihtimalleri üzerinde duruluyor. Yapımcı Fevzi Siverek’in Volkan Konakla da bir araya geldiği ama Konak’ın ücretinin yüksek olması nedeniyle anlaşma sağlanamadığı bildiriliyor. Yeni müzik eğlence programının detayları önümüzdeki hafta içi şekillenecek.


Yemek Tarifleri

Istanbul Photo Awards Sergisi Antalyada Açıldı

Anadolu Ajansı'nın bu yıl ilkini düzenlediği uluslararası haber fotoğrafı yarışması "Istanbul Photo Awards"ın ödüllü fotoğrafları, Antalya Havalimanı'nda sergiye sunuldu. Antalya'ya tatile gelen yabancı turistler, havalimanındaki sergideki fotoğrafları büyük ilgiyle inceledi.

Independent gazetesi Kürtler hakkında önemli bir iddiada bulundu

İngiliz basın organlarından Independent isimli gazetede yer alan habere göre "Türkiye'de Kürtlerin 1990'lı yılların karanlığına dönmekten korktuğu" belirtildi

Bilge Lider Bahçeli

Koalisyon hükümeti maalesef 7 Haziran seçimleri sonrasında kurulamadı. Mevcut tabloyu değerlendirirken meclise girmeyi başarmış dört siyasi partinin taraftarları, parti üst yönetimleri genel başkanların ağzına bakıyor