Ana Sayfa | MEDYA

Bülent Ersoy Show'un Yerine Yeni Program Geliyor

Show TV

Bülent Ersoy Show'un bitirilmesinden sonra Show TV'de yapımcı Fevzi Siverek'in başka sanatçılarla müzik eğlence programı yapması gündeme gelmişti.

Üzerinde henüz anlaşılan bir isim olmaması nedeniyle bu pazar akşamı Bülent Ersoy’un yerine bir program yayınlanmayacak. Medyabey’in haberine göre öne çıkan isimler var. Sibel Can bu isimlerden biri. Ayrıca Kubat ve Funda Arar’ın da bir arada olabileceği ihtimalleri üzerinde duruluyor. Yapımcı Fevzi Siverek’in Volkan Konakla da bir araya geldiği ama Konak’ın ücretinin yüksek olması nedeniyle anlaşma sağlanamadığı bildiriliyor. Yeni müzik eğlence programının detayları önümüzdeki hafta içi şekillenecek.


Financial Times'tan Binali Yıldırım yorumu

İngiltere basın organlarından Financial Times gazetesi, yeni Başbakan Binali Yıldırım'ın açıkladığı kabine ile ilgili bir habere yer veriyor

Financial Times, 'Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlık arzusu Türkiye için tehlikeli'

İngiliz Financial Times gazetesi, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlık sistemi isteğinin Türkiye'nin ekonomik ve sosyal istikrarı açısından tehlike oluşturabileceğini iddia etti

Avrupa Türk Halk Dansları Yarışması, Avrupa’daki Tüm Türkleri Bekliyor

Karlsruhe Festplatz’da düzenlenecek olan “Baden TOAB Folklor Müsabakası ve Avrupa 7. Halk Dansları Yarışması” gerek katılımcı folklor ekipleri tarafından gerekse izlemeyi heyecanla bekleyen vatandaşlarımızca Avrupa’da merakla beklenilen bir etkinlik haline geldi.