Ana Sayfa | OTOMOBİL

Fiat'ın ekim ayı kampanyası

Fiat

Fiat, ekim ayında, 20 bin liraya 20 ay vadeli yüzde 0 faizli kredi fırsatı ve indirimler sunuyor

Fiat'tan yapılan açıklamaya göre, Koç Fiat Kredi'nin desteğiyle hazırlanan ekim ayı kampanyasında, yeni bir Fiat sahibi olmak isteyenler, 3 bin 250 liraya varan indirimleri, 20 bin liraya 20 ay vadeli yüzde 0 faizli kredi fırsatıyla birleştirebilecek. Aracını daha uzun vadeli satın almayı tercih eden müşterilere de 36 bin liraya 36 ay vadeli yüzde 0,73 faizli kredi imkanı sunulacak.Tofaş çatısı altında temsil edilen Fiat, ekim ayında kredi seçeneğine ek olarak, Fiat 500L modelinde 2 bin 250 lira değerindeki "Navigasyon ve Geri Görüş Kamera Paketi" veya "Beats Audio Hi-Fi Ses Sistemi Paketi"ni, 500L Living modelinde ise 4 bin 320 lira değerindeki "Opening Edition Paketi"ni hediye edecek. Fiat'ın ekim kampanyasında Yeni Panda modeli de 5 bin 100 liralık özel indirimle 33 bin 400 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulacakFiat Freemont'un 2013 model yılı versiyonunda ise yüzde 0,54 faizli "Yarısı Peşin Yarısı Seneye" kampanyası ekim ayında da devam edecek. Bu kampanyayla Fiat Freemont'a 67bin 500 liralık iki eşit ödemeyle sahip olunabilecek.


Yeni Mercedes GLC Coupé 2017 Türkiye’de

Mercedes-Benz ürün gamı içinde orta boy SUV-Coupé olarak konumlandırılan ve tüm Mercedes-Benz modellerinde olduğu gibi üstün güvenlik, son teknoloji sürüş yardımcı sistemleri ve sportif tasarım gibi özellikleri ile öne çıkan GLC Coupé Türkiye’de satışa sunuldu.

İnternet bağlantılı araçlara yönelik siber saldırılara karşı güvenlik

ABD merkezli uzay-havacılık sistemleri üreticisi Honeywell, internet bağlantılı araçlara yönelik siber saldırılara karşı güvenlik ürünleri geliştiriyor.

Klasik otomobil samanlıktan keşfedildikten sonra bakıma girdi

Amasya'da 25 yıldır bir samanlıkta tutulan Chevrolet İmpala marka otomobil, Almanya'da işadamı olan Amasyalı bir kişi tarafından fark edildi