Ana Sayfa | OTOMOBİL

Jeep'ten Ekim ayı kampanyası

jeep

Jeep modelleri ekim ayında, uygun başlangıç fiyatları, düşük faizli kredi ve takas indirimi fırsatlarıyla yeni sahiplerini bekliyor.v

Koç Fiat Kredi’nin desteğiyle sunulan kampanyada, Jeep’in yeni Cherokee, Grand Cherokee, Wrangler veya Compass modellerinden birine sahip olmak isteyenlere özel kredi imkanları sunuluyor. Müşteriler kampanya kapsamında, yeni Jeep Cherokee modeli için 100 bin liraya 20 ay vadeli yüzde 0,99 faizli, Grand Cherokee ve Wrangler modelleri için 120 bin liraya 20 ay vadeli yüzde 0,95 faizli kredilerden faydalanabiliyor.

Tercihini Jeep’in kompakt SUV segmentindeki temsilcisi Compass modelinden yana kullananlar ise 40 bin lira için 24 ay vadeli ve yüzde 0,91 faizli kredi fırsatından yararlanıyor. Ekim ayında ayrıca, 98 bin 950 liralık başlangıç fiyatıyla satışa sunulan Compass modeline özel 5 bin liralık takas indirimi de sağlanıyor.

Jeep’in ekim kampanyasında, yeni Jeep Cherokee’nin Longtitude versiyonu 56 bin 600 avro, Limited versiyonu 63 bin 110 avrodan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Grand Cherokee 115 bin 250 avro, Wrangler 84 bin 850 avro ve Compass ise 98 bin 950 liradan başlayan fiyatlarla otomobil severlerle buluşuyor.

 


1 litre benzin ile 300 km Türkiye’nin en verimli prototip otomobili Macaw

İTÜ Facilis Otomobil Takımı, çalışmalarını çeşitli mühendislik fakültelerinden 40’a yakın öğrenciyle yürütüyor. Tamamen mühendislik öğrencilerinden oluşan ekibe yarışma kuralları gereği sponsor bulma ve finans yönetimi desteği sunulmuyor. Bu yüzden ekibin; kütüphanede mühendislik ve atölyede ustalık çalışmalarının yanı sıra şirketlerle görüşmeler yapıp maddi kaynak oluşturma ve bunları en iyi şekilde yönetme görevleri de bulunuyor.

Yeni Mercedes GLC Coupé 2017 Türkiye’de

Mercedes-Benz ürün gamı içinde orta boy SUV-Coupé olarak konumlandırılan ve tüm Mercedes-Benz modellerinde olduğu gibi üstün güvenlik, son teknoloji sürüş yardımcı sistemleri ve sportif tasarım gibi özellikleri ile öne çıkan GLC Coupé Türkiye’de satışa sunuldu.

İnternet bağlantılı araçlara yönelik siber saldırılara karşı güvenlik

ABD merkezli uzay-havacılık sistemleri üreticisi Honeywell, internet bağlantılı araçlara yönelik siber saldırılara karşı güvenlik ürünleri geliştiriyor.