Ana Sayfa | SAĞLIK

Panik atak rahatsızlığı nasıl geçer

Panik atak nasıl geçer

Uzmanlar, bioenerji tedavisi ile panik atak rahatsızlığının geçebileceğini açıkladı

Bioenerji tedavisinin günümüzde artan psikolojik ve fizyolojik sorunlara çözüm olabileceğini belirten uzmanlar, bunların içerisinde panik atak, dikkat eksikliği, mide ve bağırsak sorunları, geçmeyen ağrılar ve hatta otizm rahatsızlıklarına da kesin çözüm olunabileceğini söyledi. Bioenerji yöntemi ile kişinin bünyesinde hızlı bir tedavi sürecinin başladığını ifade eden Bioenerji Uzmanı Çağlar Seziş ise, mide ve bağırsak problemlerinden yaşanan panik atağın bioenerji ile son bulabileceğine dikkat çekti. Bağışıklık sisteminin bioenerji ile güçlendiğini belirten Seziş, "Uygulama yapılan kişilerde mide ve barsak sorunlarından yaşanan panik atak, kalp krizi geçirme korkusu, mide kasılmasının yanı sıra anlam verilemeyen psikolojik sıkıntıları da çözüme kavuşabiliyor. Modern tıpla birlikte hareket edilerek daha net sonuçlarla karşılaşılabiliyor. Bioenerji sayesinde yüzlerce insan sıkıntısından kurtuldu. Bazı rahatsızlıklarda birkaç seansta netice alınırken, bazı rahatsızlıklar ise daha fazla zaman alabiliyor" diye konuştu.

Panik atak rahatsızlığının ölüm korkusu, endişe, kaygı, sıkıntı gibi duygularını içinde bulunduran krizler şeklinde ortaya çıktığını belirten Seziş, “Psikolojik sorunlarla ya da bazı hastalıklarla birlikte görülebilir. Hasta kriz esnasında korku içindedir. Kalp krizi geçireceğini veya nefes alamayacağını düşünerek bedenini de o şekilde etkiler. Kriz anını takiben 10 dakika içinde en şiddetli hale geçer. Bayılacağını, çok kötü şeyler olacağını düşünür. Yarım saat kadar sonra kriz azalarak geçer genelde evde kalmayı ve yanında birisinin bulunmasını tercih eder kendisini dışarıdan, sosyal hayattan soyutlar ve bu günler haftalar hatta aylar sürer” dedi.

Panik atak çeken kişilere özel uyguladığı bioenerji terapisi ile olumlu sonuçlar almaya devam ettiğini ifade eden Seziş, “Uyguladığımız bioenerji tekniğimiz ile kişiler hızlı bir şekilde iyileşme sürecine girer. Şifa olarak kişinin vücudundaki enerji akışının düzene girmesi belli seanslar neticesinde oluşmaktadır. Daha ilk seansta negatif enerjinin tıkanıklıkları açılarak bedenden atılması sağlanmaktadır. Sonraki seanslarda ise yüklenen pozitif enerjiyle bedenin kendi kendisini tekrardan iyileşme sürecine almasıdır. Bu sayede olumlu sonuçlar her geçen gün artar” diye kaydetti.

Yurt içi ve yurt dışından birçok hastanın geldiğini belirten Seziş, her problemde ayrı teknik kullanılmasının iyileşme sürecinde büyük etkileri olduğunu söyledi. 


Özel hastanelerde artık tüm kanser tedavileri ücretsiz

Sağlık Bakanlığı'ndan tüm kanser hastalarını sevindirecek haber geldi. Artık , özel hastanelerde yapılan tüm kanser ameliyatları ve tedavilerini ücretsiz yapacak.

Kalp hastalığının en büyük nedeni 'çürük dişler'

Çürük dişlerin kalp hastalığının sebeplerinden biri olduğunu söyleyen İmplantoloji Uzmanı Diş Hekimi İlker Arslan, aynı zamanda vücut sağlığını da çok etkilediğini belirtti.

Ucuz gözlük kullanmak sağlığı kötü etkiliyor

Ucuz fiyatlı gözlüklerin sağlık için tehdit oluşturduğunu söyleyen Göz Hastalıkları Uzmanı Op.Dr. Şeyda Atabay, gözlükte en önemli olan durumun gözlük camının kalitesi olduğunu kaydetti.