Ana Sayfa | SAĞLIK Çocuk Sağlığı

Melih Gökçek'ten Aylin Nazlıaka'yı kızdıracak paylaşım

melih gökçek aylin nazlıaka

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Cumhuriyet Halk Partisi'nden ihraç edilen Aylin Nazlıaka ile ilgili sosyal medya hesabından paylaşımd abulundu

Aylin Nazlıaka'nın ihraç edilmesini alaycı bir dille ele alan Gökçek video kaydında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştirerek "Aylin merak etme, arkanda dağ gibi bir Melih Gökçek var, Söz, seni ASKİ'ye kaçak sular daire başkanı yaparım. Rahat ol, ağlama" ifadesini kullandı.

CHP'de "Bir milletvekilinin odasındaki Atatürk resmini indirdiği" iddiasına ilişkin, kesin ihraç istemiyle Yüksek Disiplin Kurulu'na (YDK) sevk edilen Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, oy çokluğuyla partiden ihraç edilmişti.

 

Aileler tatilde çocuklarıyla daha fazla zaman geçirmeli

Sömestr tatiliyle birlikte çocukların ailelerini daha çok yakınlaşacağını belirten Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Uzmanı Dr. Aydan Erenel ailelerin kaliteli zaman geçirmesi için tavsiyelerde bulundu.

Bebeğinizin ayağından öpmeyin

Bebeğinizin ayağını öpmeniz kardeşlerin kıskançlığına sebep oluyor.

Sünnet için en uygun yaş hangisi

Dünyadaki erkeklerde sünnet olma oranı yüzde 20 iken, ülkemizde bu oran yüzde 100’e yakın. Peki, sünnet hangi yaşta yapılmalı? İşte merak edilen sorunun cevabı haberimizin detayında.