Ana Sayfa | SAĞLIK Çocuk Sağlığı

Melih Gökçek'ten Aylin Nazlıaka'yı kızdıracak paylaşım

melih gökçek aylin nazlıaka

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Cumhuriyet Halk Partisi'nden ihraç edilen Aylin Nazlıaka ile ilgili sosyal medya hesabından paylaşımd abulundu

Aylin Nazlıaka'nın ihraç edilmesini alaycı bir dille ele alan Gökçek video kaydında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştirerek "Aylin merak etme, arkanda dağ gibi bir Melih Gökçek var, Söz, seni ASKİ'ye kaçak sular daire başkanı yaparım. Rahat ol, ağlama" ifadesini kullandı.

CHP'de "Bir milletvekilinin odasındaki Atatürk resmini indirdiği" iddiasına ilişkin, kesin ihraç istemiyle Yüksek Disiplin Kurulu'na (YDK) sevk edilen Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, oy çokluğuyla partiden ihraç edilmişti.

 

Küçük yaşta tablet kullanımının bilinmeyen zararları

Uzman Psikolog Merve Demir, çocukların çok küçük yaşta elektronik cihaz kullanmalarının sağlıklarına zararlı olacağını söyledi

1-5 yaş arası çocuklarda zatürre olasılığı 2 kat artıyor

1 yaşından küçük ve 5 yaşından büyük her bin çocuktan 15'inde zatürre görüldüğünü belirten Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Adnan K. Usalan, zatürrenin griple başlayan bir hastalık olduğunu açıkladı.

Çocuklar hastane fobilerini böyle yeniyor

Bozok Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi çalışanları çocukların hastane fobisini yenmesi için duvarlarını çizgi film karakterlerine çevirdi.