Ana Sayfa | SAĞLIK Çocuk Sağlığı

Melih Gökçek'ten Aylin Nazlıaka'yı kızdıracak paylaşım

melih gökçek aylin nazlıaka

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Cumhuriyet Halk Partisi'nden ihraç edilen Aylin Nazlıaka ile ilgili sosyal medya hesabından paylaşımd abulundu

Aylin Nazlıaka'nın ihraç edilmesini alaycı bir dille ele alan Gökçek video kaydında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştirerek "Aylin merak etme, arkanda dağ gibi bir Melih Gökçek var, Söz, seni ASKİ'ye kaçak sular daire başkanı yaparım. Rahat ol, ağlama" ifadesini kullandı.

CHP'de "Bir milletvekilinin odasındaki Atatürk resmini indirdiği" iddiasına ilişkin, kesin ihraç istemiyle Yüksek Disiplin Kurulu'na (YDK) sevk edilen Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, oy çokluğuyla partiden ihraç edilmişti.

 

Çocuklara cinsel istismar Türkiye'de korkutucu rakamlara ulaştı

Son günlerde yaşanan üzücü olaylardan sonra pedofili(çocuk istismarı) tekrar Türkiye gündemine geldi. Öyle ki her 4 saatte 1 çocuk cinsel istismara uğramakta. Çocuk istismarı vakalarının hala yok sayılmaya çalışıldığı günümüz coğrafyasında hiç kuşkusuz hepimize büyük sorumluluklar düşmektedir.

Zika virüsü bebeklerde ciddi sorunlara neden oluyor

Brezilya'da yürütülen bir araştırma, Zika virüsünün bebeklerde mikrosefalinin (bebeğin başının küçük olması) yanında ciddi eklem rahatsızlıkları gibi diğer sorunlara neden olabileceğini ortaya koydu

Çocuklarda depresyon nedenleri

Medipol Üniversitesi Hastanesinden Psikolog Yasemin Kamalı çocuklarda görülen depresyonun nedenlerini anlattı