Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Londra'daki Tatil Merkeziniz


Gezinet Londra'da 2. Şubesini hizmete açtı

En güvenilir, en uygun fiyatlı tatil seçenekleri Gezinet Londra'da

Türkiye'nin 2000 yılında kurulan ve kurulduğu günden günümüze hızla büyüyerek tatil organizasyonlarının en büyük isimlerinden sayılan Gezinet Londra'da ilk şubesini Ocak ayında Stoke Newington’da, ikinci şubesini ise bir kaç hafta önce Tottenham’da açtı. 

Londra'daki Tatil merkeziniz sloganıyla hizmet veren firma 15 yıllık tecrübesiyle sizlere hizmet veriyor. 

Profesyonel  ve güler yüzlü kadrosu  ile   haftanın 7 günü   ücretsiz tatil danışmanlığı hizmeti alabileceğiniz  Gezinet şubelerinde, Türkiye’nin her köşesinde herkese ve her keseye uygun  tatil alternatifleri ile hizmet vermekte.

Tottenham şube açılışına Gezinet Türkiye  Akdeniz sorumlusu  Murat Turgut, Gezinet  Stoke Newington Koordinatörü Hakan Öner, Gezinet  İş Geliştirme Sorumlusu  Didem Tanrıkulu’nun yanısıra, Atlas Global  Londra yetkilisi Mustafa Ebgu’da katıldı

Açılışa özel  Tottenham şubesinden paket tatili alan ilk 3 aileye, İstanbul’da 1 Haziran -31 Temmuz arası  istedikleri bir tarihte 3 gün İstanbul konaklaması ve transfer müjdesi veren  Didem  Tanrıkulu  gazetemize   yaptığı açıklamalarla özellikle Edmonton, Enfield ve Totthenam bölgesinde yaşayan Türk halkının öncelikli hedef kitlesi olduğunu belirtti.

Yeni şube açılışına özel, çok özel indirimlerin ve  farklı sürprizlerin  olacağını belirten Hakan Öner,  Türkiye’ye  özel  indirimli fiyatlar için  çeşitli havayolları şirketleriyle görüştüklerini ve en kısa zamanda özel  bir fiyat  alacaklarını belirtti.

Gezinet ile tatilinizi planlayın hayalinizi gerçekleştirin

%100 Müşteri memnuniyeti, en düşük fiyat garantisi ve erken rezervasyon sigortası hizmeti ile büyük ilgi gören firma tatilinizi gidişiniz ve dönüşünüzde dahil olmak üzere planlıyor. 7 gün 24 saat servis hizmetinin olması ve hertürlü şikayetinizde size yardımcı olacak uzman kadrosunun bulunması, firmanın müşterisine verdiği büyük önemi gösteriyor. 

Gezinet Londra Kordinatörü Hakan Öner "En rahat ve en ekonomik tatil imkanlarını sunmak için sürekli gelişen bir firmayız. Misafirlerimizin bütün bir yıl hayalini kurdukları tatil organizasyonlarını A dan Z ye organize ediyoruz ve kusursuz bir tatil için tüm olanakları kullanıyoruz. " diyen yetkili hizmetlerinin büyük bir Ingiliz firması ile ortaklık yaparak ABTA ve IATA güvencesinde sigortalı olduğunu belirtiyor. 

Gezinet Londra İş Geliştirme Sorumlusu Didem Tanrıkulu "Yaz tatil organizasyonları, paket tatiller ve özel turlar ile Londra'daki toplumuzun en büyük tatil rehberi olmayı hedefledik ve bu konuda büyük atılımlar yaptık. Gezinet dışında yine 200 şubesi ile Türkiye'nin en büyük firması Tatilstilin'de Avrupa Yetkili acentasıyız. " diyerek sektörde sağlam adımlarla büyüyeceklerinin sinyalini veriyor.

Tatil Organizasyonlarınız için güvenilir isim olan Gezinet Londra 

Stoke Newington şube adres 175 Stoke Newington Road London N16 8BP Telefon 020 7241 5757 

Tottenham Şubesi  Adres 817 Tottenham High Road London N17 8ER Telefon 020 8885 5224 web  www.gezinetlondon.com 


Lord Rogan Salieri Restaurant’a giderek başarılarını kutladı

Tiyatrolar ülkesi olarak adlandırılan Covent garden’da yıllardır hizmet veren Salieri Restaurant 100 Küçük Çaplı başarılı işletme arasına girdi. Kıbrıslı Türk Sömez Sami’nin sahibi olduğu restaurant Kraliyet ailesinden tutunda Birleşik Kralık’da üst düzey ünlü kişilerin uğrak yeri . İngiltere Parlamentosu KKTC Dostluk Grubu üyelerinden Lord Rogan, Salieri Restaurant’taydı

Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası Teknoloji Forumu

Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası’ndan (Turkish British Chamber of Commerce and Industry-TBCCI) tarafından düzenlenen teknoloji forumu 25 Ekim akşamı Londra Thames nehri kenarındaki No5 Chambers binasında yapıldı.

KIBRIS VE İSTANBUL UÇUŞLARINDA BÜYÜK İNDİRİM KASIM FIRSATLARI

Yıllardır uçak bileti ve Kuzey Kıbrıs tatil organizasyonları konusunda başarılı hizmetler veren Jewels Of The Med, Kıbrıs!a gidiş dönüş bilet fiyatı ve İstanbul gidiş dönüş biletlerini indirimli fiyattan satışa sundu. İşte fiyatlar