Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Aldora Mobilya’da büyük kampanya devam ediyor


Türkiye ve dünyanın bir çok yerinde açtığı mağazalar ve birbirinden tarz ürünleriyle Aldora Mobilya yaptığı indirim ve kampanyalarla adından sıkça söz ettiriyor

MOBİLYANIZI ŞİMDİ ALIN,  48 AYDA %0 FAİZ’LE ÖDEYİN

Eski Mobilyalarınızı atın %50 indirimi kaçırmayın

Türkiye ve dünyanın bir çok yerinde açtığı mağazalar ve birbirinden tarz ürünleriyle Aldora Mobilya yaptığı indirim ve kampanyalarla adından sıkça söz ettiriyor.

Mobilyanızı %0 faizle ve 48 ay taksitle ödeme imkanı sunan Aldora Mobilya, %50 İndirimlerinede devam ediyor. Evini yenilemek isteyenler için kaçırılmaz fırsatlar sunan mobilya şirketi, yeni tasarım ürünlerinide mağazasında satışa sunuyor. 2015 tasarımlı ürünlerde, herzaman olduğu gibi kalite, rahatlık ve uygun fiyat bir arada sunuluyor.  

 

Kayseri’de üretilen mobilyalar dünyanın bir çok noktasında müşteriyle buluşuyor. Bunlardan bir taneside geçtiğimiz yıl açılan ve açıldığı günden bugüne kalitesi, fiyatları ve kampanyalarıyla büyük ilgi gören Aldora Mobilya Londra.

Londra’nın en büyük Türk Mobilya Mağazasına sahip firma, birbirinden farklı ürünleri seçmeniz için olanak sağlıyor. %50 indirimin devam ettiği Aldora Mobilya, ürün kalitesinin dışında servis kalitesinede büyük önem veriyor. Beğendiğiniz ürünler en hızlı ve güvenilir şekilde evinize teslim ediliyor ve kurulumu gerçekleştiriliyor.  Her hangi bir sorun olduğunda ise tecrübeli yetkililer sorunu çözmek için hemen harekete geçiyor.

Yıllarca, yaşadığınız alanlara kişilik katan Aldora ürünleri, yapım malzemeleri ve kullanım özellikleri açısından sağlığınız ve rahatınız düşünülerek üretiliyor. Sağlamlığı defalarca test edilen ürünler siz değiştirmek istemediğiniz sürece evinizi süslemeye devam ediyor. 

92- 94 Kingsland High Street E8 2NS adresinde bulunan Aldora Mobilya’nın telefon numarası ise 020 7254 3331


Ordu Giresun’u Avrupa’ya direkt bağlayan ilk hava yolu SunExpress oldu

Samsun Çarşamba Havalimanı’nın kapalı kaldığı süre içerisinde, Ordu Giresun Havalimanı’ndan Düsseldorf, Frankfurt ve Stuttgart’ta haftada bir gün karşılıklı sefer düzenleyecek olan SunExpress, 20 Haziran tarihinden itibaren ise Ordu Giresun Havalimanı’ndan Köln’e haftada bir uçuş gerçekleştirmeye başlayacak.

Just2Travel ve Eco Turkey Travel birleşti

Eco Turkey Travel ve Just2Travel arasında uzun süredir devam eden ikili görüşmeler birleşmeyle sonuçlandı. Just2Travel markası altında birleşen 2 şirket, İngiltere'de turizm sektöründeki dengeleri değiştirdi.

SAMSUN’DA ÖĞRENCİ OLMAK

Öğrenci olmak her şehirde zordur. Hiç kolay bir iş değildir. Öğrenciler üniversiteye geçtiklerinde artık rahat etmek istemektedirler. Bundan dolayı da güzel bir şehre giderek güzel