Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Aldora Mobilya’da büyük kampanya devam ediyor


Türkiye ve dünyanın bir çok yerinde açtığı mağazalar ve birbirinden tarz ürünleriyle Aldora Mobilya yaptığı indirim ve kampanyalarla adından sıkça söz ettiriyor

MOBİLYANIZI ŞİMDİ ALIN,  48 AYDA %0 FAİZ’LE ÖDEYİN

Eski Mobilyalarınızı atın %50 indirimi kaçırmayın

Türkiye ve dünyanın bir çok yerinde açtığı mağazalar ve birbirinden tarz ürünleriyle Aldora Mobilya yaptığı indirim ve kampanyalarla adından sıkça söz ettiriyor.

Mobilyanızı %0 faizle ve 48 ay taksitle ödeme imkanı sunan Aldora Mobilya, %50 İndirimlerinede devam ediyor. Evini yenilemek isteyenler için kaçırılmaz fırsatlar sunan mobilya şirketi, yeni tasarım ürünlerinide mağazasında satışa sunuyor. 2015 tasarımlı ürünlerde, herzaman olduğu gibi kalite, rahatlık ve uygun fiyat bir arada sunuluyor.  

 

Kayseri’de üretilen mobilyalar dünyanın bir çok noktasında müşteriyle buluşuyor. Bunlardan bir taneside geçtiğimiz yıl açılan ve açıldığı günden bugüne kalitesi, fiyatları ve kampanyalarıyla büyük ilgi gören Aldora Mobilya Londra.

Londra’nın en büyük Türk Mobilya Mağazasına sahip firma, birbirinden farklı ürünleri seçmeniz için olanak sağlıyor. %50 indirimin devam ettiği Aldora Mobilya, ürün kalitesinin dışında servis kalitesinede büyük önem veriyor. Beğendiğiniz ürünler en hızlı ve güvenilir şekilde evinize teslim ediliyor ve kurulumu gerçekleştiriliyor.  Her hangi bir sorun olduğunda ise tecrübeli yetkililer sorunu çözmek için hemen harekete geçiyor.

Yıllarca, yaşadığınız alanlara kişilik katan Aldora ürünleri, yapım malzemeleri ve kullanım özellikleri açısından sağlığınız ve rahatınız düşünülerek üretiliyor. Sağlamlığı defalarca test edilen ürünler siz değiştirmek istemediğiniz sürece evinizi süslemeye devam ediyor. 

92- 94 Kingsland High Street E8 2NS adresinde bulunan Aldora Mobilya’nın telefon numarası ise 020 7254 3331


Elektronik Sigara Ve Diğer Sigaralar Arasındaki Farklar Nelerdir?

Günümüzde her çeşit ve her zevke göre değişik sigaralar üretilmektedir. Normal paket sigaralar, kokulu sigaralar ve elektronik sigaralar gibi çok çeşitli sigara modelleri piyasalarda yerini almış durumdadır.

Mutluluk Çubuğu, Penil Protez Hakkında Her Şey

Bu sayfada Mutluluk Çubuğu ve Penil Protez Hakkında Her Şey bulunmakta olup, tedavi merkezleri hakkında bilgiler yer almaktadır.

Bakımsız Saçlara Son Loreal Serie Expert’i Mutlaka Denemelisiniz

Kadınlar gündelik yaşantılarında cilt, saç ve fiziksel görüntülerine oldukça dikkat ederler. Yeni bir güne başlamaları ile birlikte ruh hallerinde yaşanan değişimler giyimlerine, saç şekillerine hatta saç renklerine bile yansır. Çoğu kadın saçlarında değişiklik kararı verdikten sonra bu konu ilgili yakınları ile fikir alışverişlerine başlar ve uzun araştırmalar yapar